Понеділок, 16 липня 2018

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

Виготовлення  візи в Міжгір’ї чеські та польські. Звертайтеся за тел.: 0990888640 або 0979971742

Loading...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 486 гостей та відсутні користувачі

До кінця 2018 року мінімальну заробітну плату в Україні підвищать щонайменше до рівня 4200 грн.

Гроші

Про це віце-прем’єр Павло Розенко заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

– Коли ми говоримо про те, чи в цьому році буде чи не буде підвищення мінімальної заробітної плати, я все-таки оптиміст. Я переконаний, що ініціатива, яку проголосили все ж не політичні сили, а президент України Петро Порошенко, щонайменше, підняти до 4200 грн, буде реалізована. Ми зробимо цей крок, – заявив він.

При цьому Розенко переконаний, що друкувати гроші для такого кроку не потрібно, а саме підвищення мінімальної зарплати не вплине на рівень інфляції в Україні.

 


«Зараз господарства Кам’янки-Дніпровської в Запорізькій області, які традиційно викидають на ринок найбільші партії огірків, готові віддавати свій товар за 1,5 грн. / Кг», – розповів «Країні» керівник проекту «АПК-інформ: овочі та фрукти» Олександр Хорєв.Цього літа українцям обіцяють достаток свіжих овочів і фруктів за викидними цінами. Наприклад, огірки, в порівнянні з минулим роком, вже подешевшали в 1,5-2 рази.

Чи готові до торгу і продавці ягід, зокрема, полуниці, які продають її з поля по 6 грн. / Кг – на третину дешевше, ніж минулого літа. Правда, в магазинах цінники вище – торговці кивають на дорогу доставку і високі накладні витрати, хоча явно і про свій інтерес не забувають.

Глава Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко каже, що через дешеві овочів і фруктів в липні-серпні в Україні навіть може призупиниться інфляція, і її змінять дефляційні процеси. Але «вітамінний рай» ризикує виявитися тимчасовим. За підсумками року ціни на овочі та фрукти будуть не тільки не нижче, але і на 10% вище, ніж в попередньому сезоні, – упевнений Дорошенко.

«Країна» розбиралася, чому фермери влаштували розпродаж нового врожаю і що буде з цінами ближче до осені.

Огірки – не для консервації

Лідерами по обвалу цін в цьому сезоні стали огірки. Якщо в липні минулого року в роздробі їх продавали по 10-14 грн., То в цьому віддають по 6-9 грн. / Кг. Наприклад, на ринку «Столичний», станом на 13 червня, огірки пропонували по 6-7 грн. / Кг. На львівському ринку «Шувар» ціни на тепличні огірки та зовсім стартують з 2 грн. / Кг, а на корнішони варіюються від 6 грн. до 7 грн. / кг.

Причин розпродажі кілька. Перша – масовий викид на ринок нового врожаю на тлі порівняно невисокий попит. В цьому році багато фермерів розширили площі під огірками, так як в минулому сезоні ця культура показала високу рентабельність і дозволила їм непогано заробити.

«Аграрії намагаються закуповувати насіння хорошою селекції, які дають високий урожай. Плюс – хороша погода. Якщо в минулі роки на початок червня в Україні вже або встановлювалася посуха, або лили дощі, то в цьому спостерігається золота середина. Так що урожай огірків, але й інших овочів, буде рекордним », – говорить Дорошенко.

Попит поки відстає від пропозиції.

«Справа в тому, що зараз на ринку продаються в основному тепличні огірки. Господарства через «примхливості» грунтового огірка майже повністю відмовилися від його вирощування, вважають за краще плантації під плівкою. На консервацію ж тепличні овочі не беруть, а з’їсти все обсяги, які є на свіжому ринку, українці фізично не можуть, – пояснив Олександр Хорєв.

Ціни на внутрішньому ринку збивають і експортні проблеми. Традиційно рекордні обсяги огірків – як свіжих, так і перероблених у нас викуповувала Росія. Після закриття російського ринку експортні потоки йдуть через Білорусь. І, як стверджує Хорев, вони до сих пір величезні. Але в цьому сезоні виникла несподівана проблема.

«Експорту по ранньої продукції немає, з’явилися проблеми з оформленням фітосанітарних сертифікатів, які вимагають країни Євразійського союзу, зокрема, Білорусь», – пояснила «Країні» експерт плодоовочевого ринку Тетяна Гетьман.

Експерт FAO (продовольча організація ООН) Андрій Ярмак додав, що невеликі партії нашого огірка йдуть також у Польщу і Естонію.

«Зараз така ситуація, що вибірка величезна, а попит – і внутрішній, і експортний низькі», – вважає він.

Олександр Хорєв прогнозує: уже з наступного тижня на ринок почне надходити грунтовій огірок від приватників. І він, судячи з усього, буде дорогим. «Якщо на той час ще не закінчиться сезон тепличних огірків, ціни будуть більш-менш адекватними, якщо закінчиться – високими. Так, в минулому році грунтовій огірок на початку липня забрав вчетверо дорожче тепличного », – говорить експерт.

Плюс 200 кг картоплі на кожного українця

Ціни на новий урожай овочів борщового набору (картопля, цибуля, буряк, морква, капуста), змінюються щодня.

 

«Деякі дорожче, ніж рік тому, вдвічі, наприклад, морква і буряк», – зазначає Андрій Ярмак.

На ринку «Столичний» молода морква продається по 24-26 грн. / Кг, буряк – по 14-16 грн., А на львівському «Шуварі» – по 22-25 грн. і 7-8 грн. / кг відповідно. Але ціни, по мірі надходження нової пропозиції, падають.

Наприклад, на Шуварі за день морква подешевшала на 2%, рання капуста і зовсім просіла в ціні майже на 18% (до 7 грн. / Кг), а молода картопля – майже на на 36% (до 7,5 грн. / кг). На 20% впали ціни на редис (до 4 грн. / Пучок), щавель (до 25 грн. / Кг), шпинат (до 45 грн. / Кг).

«Справа в тому, що зараз на ринку« зустрілася »продукція старого і нового врожаю. А так як взимку овочі борщового набору сильно подорожчали, нинішній ціни здаються низькими. Наскільки довго на ринку протримається ця тенденція – невідомо. Врожаю обіцяє бути рекордним за більшістю овочів. А далі все буде залежати від внутрішнього попиту і того, активним чи буде експорт в ЄС і Росію через Білорусь », – говорить Олексій Дорошенко.

За його прогнозами, до кінця літа овочі борщового набору будуть дешевими. У липні і серпні різке зниження цін на них навіть може перебити інфляцію і спровокувати дефляцію. Але з осені ціни потихеньку почнуть рости. А так як собівартість виробництва овочів через підтримання палива, насіння, засобів захисту рослин в цьому році збільшилася, фермери напевно захочуть надолужити згаяне і стануть переписувати цінники.

До зими, на думку Дорошенка, овочі будуть коштувати не тільки не менше, але й на 10% більше, ніж роком раніше. Підвищувати ціни продавцям дозволяє стабільне зростання продажів овочів. Так як на більш дорогу їжу, наприклад, м’ясо в українців не вистачає грошей, вони їдять більше картоплі, капусти та іншої порівняно недорогої продукції.

За даними Асоціації постачальників торговельних мереж, за последни рік середнє збільшення споживання картоплі по країні склало 27% (або 227 кг на людину).

У деяких регіонах динаміка ще вище – в Чернігівській області середньостатистичний житель став їсти більше картоплі на 354 кг, в Тернопільській – на 337 кг, в Дніпропетровській – на 317 кг, у Львівській – на 301 кг, в закарпатській – на 295 кг.

Єдиним регіоном, де картоплі стали їсти менше, є більш-менш забезпечена Київська область (мінус 13 кг на людину). Схожа ситуація і по інших овочів борщового набору.

Полуниця по 6 грн., А чорниця – по 100

Цього літа українці зможуть вдосталь наїсться і недорогих ягід. Ціни на полуницю і черешню на 20-30% нижче, ніж на аналогічну дату минулого року, – зазначає Дорошенко. На ринку «Шувар» відзначають: найбільше, порівняно з минулим роком, подешевшала черешня.

Станом на 12 червня ціни на неї впали на третину – до 15-28 грн. / Кг. Аналогічна ситуація і з вишнею – ціна впала на 23% (до 18-28 грн. / Кг).

За словами Олександра Хорева, в нинішньому сезоні очікується збільшення врожаю практично за всіма ягідним позиціях. Так, полуниці зберуть прядка 62 тис т проти торішніх 55 тис., Малини – 36 тис. Т (в минулому році – 34 тис. Т).

Причина – різке розширення площ під ягодами. Дорошенко розповідає, що цим бізнесом зацікавилися багато інвесторів, в тому числі, непрофільні.

«Під малиною площі невеликі, але плантацій може бути і до 30 на район. А полуницею господарства засадили десятки гектарів », – зазначає Хорев.

«Зі мною консультувалися люди, готові вкластися в величезні плантації», – додав Дорошенко. Підприємців приваблює висока рентабельність цього бізнесу.

У минулому році на ягодах піднімали до 100%, в тому числі, і за рахунок активного експорту свіжої та замороженої продукції в ЄС.

За останні 4 роки експорт ягід в Європу виріс в десять разів (до 30 тисяч тонн), – відзначають в асоціації ягідників України.

Правда, не факт, що нинішнім сезоном садівники і ягідники залишаться задоволені так само, як минулим. Адже, скажімо, полуницю зараз фермери змушені віддавати по 6 гривень / кілограм – вона швидко псуватися і її потрібно або продавати на свіжому ринку, або терміново переробляти.

Втім, деякі ягоди дорожче, ніж в минулому році. Так, за даними аналітиків ринку «Шувар», чорниця стоїть на 40% більше, ніж минулого літа (65-100 гривень / кіло), а ось ціни на смородину практично не змінилися (28-33 гривень / кіло).

Джерело: strana.ua

Комуналка, новий курс і бензин: що чекає на українців влітку

Українцям це літо може запам'ятатися не тільки подорожчанням квитків на поїзди, а й черговою хвилею зростання комунальних тарифів. 

У найближчі кілька місяців:
- знизиться курс долара;
- впаде попит на ринку нерухомості, тому буде легше знайти квартиру;
- майже на 65% може подорожчати газ;
- на 45% можуть зрости ціни на гарячу воду і опалення.

Бензин може подорожчати на 1,5 грн/л
Україна імпортує 85% світлих нафтопродуктів. Тому подорожчання нафти на світових ринках неминуче призводить до зростання цін на українських автозаправних станціях (АЗС). На даний момент середня вартість дизеля - близько 28 грн, а бензину А-95 - 30 грн за літр. Протягом літа, як прогнозує експерт у сфері енергетики Юрій Корольчук, ціни додадуть близько 1-1,5 грн/л.

Українські АЗС заробляють в першу чергу на великих обсягах реалізації. А підвищення цін може призвести до того, що українці стануть економніше витрачати бензин або ж знайдуть, де дешевше. Тому навіть після появи економічних передумов подорожчання відбувається з великим запізненням і поступово.

Ціни на нафту марки Brent в цьому році можуть досягти позначки у $90. Зростання цін прогнозують і в МВФ. За їхніми оцінками, є підстави для підвищення котирувань на 11,7%. Згідно з прогноз-аналітичною доповіддю, на ринок вплинуть розширення угоди ОПЕК про обмеження видобутку, геополітична ситуація на Близькому Сході, глобальне зростання світової економіки. У свою чергу подорожчання нафти призведе до зростання цін на нафтопродукти в Україні на 22-24%, повідомляється у прогнозі ICU.

Газове питання і поштовх для подорожчання комуналки
У червні Кабінет міністрів мав переглянути тариф на газ в Україні. Однак наприкінці травня уряд відтермінував рішення до серпня. МВФ наполягає на підвищенні чинного тарифу на 65%. Таке зростання може призвести до подорожчання гарячої води і опалення приблизно на 45%. І президент Петро Порошенко, і прем'єр Володимир Гройсман зазначають: Україні необхідно продовжити співпрацю з МВФ. А без вирішення газового питання черговий кредитний транш отримати не вдасться.

Українці можуть платити за газ набагато менше: знайдений спосіб
Головна причина подорожчання: ціни для українців прив'язані до вартості блакитного палива на німецькому хабі. Імпорт дорожчає, доводиться платити більше і українцям.

Міжнародні кредитори наполягають: для повноцінного функціонування ринку газу ціни мають бути на одному рівні. Доки "Нафтогаз" продає населенню блакитне паливо за цінами, які встановлює Кабмін, експортери не можуть зайти на ринок і конкурувати з монополістами (мова йде про постачання блакитного палива для населення).

Курс долара: зміцнення і знову девальвація
Влітку курс національної валюти може подолати психологічну позначку у 26 грн/$. Чимало аналітиків прогнозували таке зміцнення ще у травні. Однак цей рубіж досі залишається важливою позначкою. Більше того, як розповідає старший аналітик Forex Club Андрій Шевчишин, якщо долар опуститься нижче 26 грн, варто очікувати зміцнення нацвалюти до 25,5 грн/$.

Останні кілька років влітку долар в Україні дешевшає через зростання експортних виручок, невеликої активності з виплат кредитів, зниження імпорту. Однак цього року, якщо долар буде рости на світових ринках, наприклад, після рішення ФРС про зміну облікової ставки, ревальваційний тренд можуть компенсувати зовнішні чинники.

Навіть за позитивного сценарію девальвації не уникнути. В кінці літа - ближче до початку вересня американська валюта знову почне дорожчати. Причому з таким прогнозом погоджуються і опитані OBOZREVATEL аналітики, і банкіри, і навіть урядовці. Останні на кінець року заклали в бюджет курс гривні у 30,5 грн/$. Отже, влітку долар коливатиметься в межах 25,5 - 26,25 грн, а ближче до осені подолає позначку у 27 грн і продовжить зростання.

Квартири можуть подешевшати, але не всі
Мертвий сезон влітку настає на ринку нерухомості. Попит падає, в результаті з'являється можливість поторгуватися при виборі житла. Як пояснює ріелтор Ярослава Чапко, ця тенденція може в першу чергу торкнутися квартир у старих будинках і без ремонту. А ось у новобудовах чекати зниження цін на оренду не варто.

Після масового закриття банків чимало українців забрали вклади, а щоб гроші не з'їла інфляція - інвестували їх у покупку квартир в новобудовах. Надалі в таких квартирах роблять ремонт і здають їх в оренду. Щоправда, тільки за допомогою оренди окупитися квартира нескоро, однак дозволить зберегти накопичені кошти і щомісячно отримувати дохід. Якщо мова йде про однокімнатну квартиру, то квадратні метри з ремонтом і новими меблями можна здати в оренду за 7-9 тис. грн.

Як і на валютному ринку, в кінці серпня ринок нерухомості очікує черговий сплеск. У великі міста приїдуть студенти, попит на оренду зросте і у власників з'явиться можливість підвищувати ціни.

Ціна на газ не зміниться до серпня

Кабінет Міністрів продовжив на 2 місяці до 1 серпня 2018 року дію постанови №187 про покладання спеціальних зобов'язань на Національну акціонерну компанію "Нафтогаз України" і обласні газопостачальні компанії поставляти населенню й підприємствам теплокомуненерго природний газ без зміни поточних цін. Відповідне рішення з доопрацюванням було прийнято на засіданні уряду в середу, передають Українські Новини.

Відповідно до пояснювальної записки, тривають переговори з Міжнародним валютним фондом про приведення ціни на природний газ до рівня імпортного паритету, тому, з огляду на закінчення терміну дії положення про покладання спеціальних зобов'язань, виникає необхідність у його продовженні.

Таким чином, ціна газу для поставок населенню й ТКЕ до 1 серпня не зміниться й залишиться на рівні 4 942 гривень за тис. куб. м, а для кінцевого споживача з урахуванням ПДВ і інших зборів - 6 958 гривень за тис. куб. м.

В Україні підвищили ціни на залізничні квитки

В Україні з 30 травня подорожчав проїзд залізницею. Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці" (УЗ). Тариф на залізничні пасажирські перевезення виріс на 12%.

"Індексація тарифів на 12%, починаючи з цієї доби, почалася. На всі напрямки", – повідомили в УЗ. Втім, зростання цін на залізничні квитки не поширюється на 1-й клас поїздів "Інтерсіті +", а також міжнародні рейси.

Це підвищення тарифів не останнє в 2018 році – восени планується ще одне. УЗ підніме ціни з 1 жовтня ще на 12%. Таким чином, сумарне зростання за рік становитиме понад 25% від нинішніх цін.

В Україні підвищили ціни на залізничні квитки


Нагадаємо, "Укрзалізниця" збиралася підвищити ціни на пасажирські залізничні перевезення з 1 квітня 2018 року. При цьому глава Мінінфраструктури України Володимир Омелян відзначав, що для підвищення цін на залзничні квитки УЗ повинна збільшити рівень комфорту в поїздах. Після цього підвищення тарифів було відкладено, але пізніше його все одно схвалили.

Через заборону системи Webmoney були заблоковані гроші 4 млн українців

В результаті введення санкцій на систему онлайн-розрахунків Webmoney.UA були заблоковані кошти 4 млн громадян України. Про це заявили в прес-службі компанії Webmoney.UA.

Також у повідомленні йдеться про те, що влада при відсутності будь-яких законних підстав політичними рішеннями блокує роботу системи.

"Звичайно, ніхто з чиновників не подбав про користь 4 млн простих українців - користувачів системи, гроші яких тепер заблоковані цим безвідповідальним рішенням", - йдеться в заяві компанії.

У компанії кажуть, що працюють над вирішенням проблеми в правовому полі.

"Наша мета - захистити своє чесне ім'я і законну позицію в органах правосуддя і не тільки українських, оскільки ми не виключаємо, що на вітчизняні судові органи здійснюється політичний тиск", - відзначили в Webmoney.UA.

Нагадаємо, Україна ввела санкції проти системи онлайн-розрахунків WebMoney. Тим часом, українська WebMoney заперечує всі зв'язки з Росією.

Всеукраїнський форум по міні-ГЕС: про що говорили науковці (ФОТО)



У вівторок, 22 травня, у Києві з ініціативи Всесвітнього фонду природи (WWF) відбулося засідання форуму «Українська гідроенергетична платформа». На захід зібралися відомі науковці, представники екологічних організацій та бізнесу, посадовці.

Опісля відкриття форуму відбулося представлення фонду WWF та відзначено його основні цілі діяльності в Україні. Координатор цього фонду з питань екологічної політики в Україні Світлана Матусзазначила, що метою першого форуму в цьому форматі є вироблення спільного бачення учасниками зібрання майбутнього розвитку гідроенергетики України в контексті сталого природокористування. На її думку, в Україні потрібно розробити екологічні нормативи щодо будівництва та експлуатації об’єктів малої гідроенергетики (МГЕС), має місце хаотичне планування та розміщення гідроспоруд та чиниться тиск на громади, на території яких зводяться МГЕС. Привітав учасників форуму Костянтин Гура від ВП ДП «Центр залучення зелених інвестицій» Держенергоефективності України, наголосивши, що енергетика є складовою національної безпеки країни, а МГЕС є екологічно безпечні та співдружні проекти із збереження природи. 

Всеукраїнський форум по міні-ГЕС: про що говорили науковці (ФОТО)



На замовлення організаторів форуму були зроблені доповіді про стан та перспективи розвитку малої гідроенергетики України (О. Самченко, Інститут проблем екології та енергозбереження), а також стислий огляд законодавства України щодо основних засад розвитку малої гідроенергетики (Галина Левіна, юрист ГО «Еко-Право-Київ). Перший доповідач справедливо відмітив, що Україна дуже відстає не тільки від лідерів у Європі по будівництву МГЕС (Норвегії, Франції, Італії та ін.), але й таких країн як Грузія, Польща та ін. Він також відмітив, що Закарпаття, яке володіє 36% загальноукраїнського потенціалу, має дуже малу кількість МГЕС. На те, що Українські Карпати, які загалом найбільш перспективні щодо спорудження МГЕС, є найпроблемніші з точки зору отримання дозволів на проведення планової діяльності на громадських слуханнях звернув увагу Ігор Тинний, який представляв бізнесові структури, є співвласником 31 МГЕС на теренах України та ще низки сонячних і біоенергетичних об’єктів енергетики. Він підкреслив, що загрозу малим річкам несуть не об’єкти зеленої енергетики, які збудовано за сучасними технологіями, а забруднення водного тіла та прируслових зон різними відходами, каналізаційними стоками та неналежним веденням лісового господарства. 

Всеукраїнський форум по міні-ГЕС: про що говорили науковці (ФОТО)



Про необхідність сприяння розвитку зеленої енергетики наголосив й віце-президент Асоціації Укргідроенерго Олександр Карамушка. Він зауважив, що щільно забудовані гідроспорудами гірські території Франції, Італії, Грузії є водночас успішними і в збереженні природи. А у нас при майже неосвоєному гідроенергетичному потенціалі малих річок їх екологічний стан викликає стурбованість. А цим чомусь «зелені» не переймаються, як і вирубкою лісів, що негативно позначається на водності річок. 

З науковців на проблемні питання розвитку малої гідроенергетики вказали автор цієї замітки та чл.-корр. НАН України, професор Сергій Афанасєв, директор Інституту гідробіології НАН України. Останній підкреслив, що червонокнижні види фауни у річках не мають бути причиною відмови від спорудження МГЕС, однак варто оснащати гідроспоруди рибоходами, які здатні пропускати на нерест не тільки види, що легше долають перепони (наприклад, форель), але й такі як лосось, яким складніше долати стрімкі перепади та вузькі проходи. Науковці, очолюваного ним Інституту, мають напрацювання щодо конструкції рибоходів для любих випадків, а їх вдосконалення не потребує значних затрат на уже збудованих МГЕС. Автор публікації наголосив, що Закарпаття повинно внести найбільший внесок у виконання Енергетичної стратегії України щодо розвитку малої гідроенергетики, зважаючи на найбільший наявний потенціал, а науковці повинні сприяти реалізації інвестиційних проектів, вказавши на найкращі варіанти вирішення проблемних питань щодо впливу на довкілля новостворюваних МГЕС та вдосконалення діючих. Звернув увагу також на те, що соціальна напруга в окремих громадах не є стихійним явищем, а ретельно організованим і добре профінансованим заходом. До того ж це на Закарпатті (не залежно від цілей проектів) вчиняють одні і ті ж особи, які не рідко мають гранти від WWF. Науковець також зазначив, що екологічна і наукова спільнота має право тільки рекомендувати, але аж ніяк не вказувати громадам (які хочуть будувати МГЕС на свої території) розроблені учасниками форуму будь-які обмежуючі принципи, в т. ч. природоохоронні, бо це загрожує в подальшому взагалі розвитку природоохоронної справи в регіоні.

Всеукраїнський форум по міні-ГЕС: про що говорили науковці (ФОТО)


Від громадських і неурядових організацій виступили Оксана Станкевич-Волосянчук на тему малої гідроенергетики у Карпатах: ризики та небезпеки для природи (ГО «Екосфера», Закарпаття), Олена Колтик про дезінформування громад «зеленими» щодо впливу МГЕС на довкілля (Українська асоціація відновлюваної енергетики), Андрій Демиденко про інтегроване управління водними ресурсами (Global Water Partnership), Д. Нікулін про зелену енергію на р.Случ (Сайенс Інновейшн Продакшн, Житомирська область) та ін. Перша, з вище перелічених доповідачів, була єдиною із радикальним закликом заборонити спорудження МГЕС на всіх річках Карпат, де є природоохоронні цінності, некоректно посилаючись на думки висловлені проф. Афанасєвим С. Олена Колтик привела приклади дезінформування громад «зеленими-екологами» для гальмування або унеможливлення реалізації інвестиційних проектів, які легко спростовуються фахівцями.

За результатами обговорення виступів та розгляду пропозицій організаторів форуму, учасники спробували знайти консенсус щодо створення двох робочих груп з метою напрацювання екологічних стандартів (принципів, критеріїв), якими повинні були б керуватися при визначенні місцеположення безпечного розташування МГЕС. Незважаючи на зусилля модератора Сергія Баранеця, дійти згоди щодо доцільності таких напрацювань не вдалося. Проф. Афанасєв С. категорично заперечив доцільність додаткових обмежень до тих, що обумовлені чинним законодавством, яке забороняє будь яку господарську діяльність в заповідному ядрі природоохоронних територій. 

Учасник форуму, Заслужений діяч науки і техніки України, д. ф.-м. н., професор Степан Поп 

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Анекдот дня

Одна жінка викликала слюсаря:
- Розумієте, – каже, – у мене щось
з шафою сталося. Як по
вулиці трамвай пройде, двері злітають
з петель. Може, петлі підварити треба
або зміцнити, або взагалі замінити?
Слюсар зняв туфлі, заліз в шафу і став
чекати трамвая, щоб зрозуміти,
в чому ж тут справа. Звісно, в цей час
заходить чоловік. бачить чоловічі
туфлі, відкриває двері шафи – а там дядько.
- Ти що тут робиш, падлюка ?!
- Не повірите – трамвая чекаю!

IMG 20180524 WA0000

IMG 20180524 WA0001

Публікації

Loading...

Ми в соц. мережах

Останні коментарі

 • To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body ...

  Детальніше...

   
 • hello!,I rеally lіke yojr writing ѵery a ⅼot! percentage we communicate extra аbout yоur post on AOL?

  Детальніше...

   
 •  
 • Υour style iѕ so unique iin comparison tο other folks I've read stuff fгom. Many thanks for posting wһen ...

  Детальніше...

   
 • yoս're іn realitry a good webmaster. Ꭲhе web site loading speed iѕ incredible. It sort օf feels tɑt yoս ...

  Детальніше...

   
 • Very goid website yoᥙ hаvе heгe bᥙt I wwas curious aƄߋut іf you қnew οf any community forums that ...

  Детальніше...

   
 • If some ᧐ne wishues expert ᴠiew regarɗing running a blog аfter that i prpose һim/her tо visit tһis ...

  Детальніше...

   
 • Dⲟ уou have a spam issue on thiѕ site; Ι also am a blogger, and Ι was wanting tto know your situation ...

  Детальніше...

   
 • Hey! This post could not be wгitten any better! Reading thгough tһis post reminds me of my previоսs oom ...

  Детальніше...

   
 • Представляем женский журнал: Passion.ru — онлайн-журнал для женщин | Passion.ru

  Детальніше...

   
 • Remarkable! Its genuinely remarkable piece ᧐ff writing, Ӏ hɑve ɡot muⅽh clear idea concerning from ...

  Детальніше...

   
 • WOW jսѕt ᴡhat I ԝas ⅼooking fοr. Came here by searching f᧐r міжгір’я Αlso viisit mʏ web-site; cheap rs ...

  Детальніше...

   
 • hell tһere ɑnd thank you for your infоrmation – I've ԁefinitely picked սp something new from rigһt ...

  Детальніше...

Справи призначені на сьогодні

Mihgirjraysud

Прогноз погоди

Каталог
сайтів України

український каталог