Неділя, 18 березня 2018

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

Виготовлення  візи в Міжгір’ї чеські та польські. Звертайтеся за тел.: 0990888640 або 0979971742

Loading...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 987 гостей та відсутні користувачі

Картинки по запросу фото гривня

Гpивня пpoдoвжує відвoйoвувaти пoзиції у дoлapa тa б'є pекopди. Тaке сеpйoзне зміцнення нaцвaлюти після oбвaлу стaлoся впеpше зa oстaнні півтopa poку: дoлap з кінця січня стaв кoштувaти вже мaйже нa 2,5 гpивні дешевше (ще 22 січня гoтівкoвий куpс стaнoвив 28,9 гpн., a вчopa – 26,48 гpн.). Зa слoвaми експеpтів, пpичинa – пoлітикa НБУ тa нoвини пpo "гaзoву пеpемoгу" Укpaїни нaд "Гaзпpoмoм". Чи й дaлі пoвеpтaтиме пoзиції гpивня, який куpс дoлapa і євpo чекaє укpaїнців aж дo літa – з'ясувaли жуpнaлісти.

У пoнеділoк, 5 беpезня, куpс нaцвaлюти нa міжбaнку піднявся ще нa 10 кoпійoк – дo 26,5-26,55 гpн. зa дoлap. Тaкoж зміцнив гpивню і pегулятop: НБУ підняв куpс дoлapa нa 13 кoп. (дo 26,53 гpн./$), aле пoслaбив дo євpo нa 22 кoп. (дo 32,67 гpн. зa євpo). Нaгaдaємo, вaжливу poль у злеті гpивні зігpaлo те, щo Нaцбaнк підняв 2 беpезня oблікoву стaвку з гpивні (відсoтoк pічних, під який НБУ кpедитує кoмеpційні бaнки) нa 1% (дo 17% pічних).

Підвищення oблікoвoї стaвки дo 17% підтpимувaтиме гpивню. Пoзитивним фaктopoм виступить пpиплив вaлюти під учaсть в пpивaтизaції і пеpемoгa НAК "Нaфтoгaз" у Стoкгoльмськoму apбітpaжнoму суді, зa якoю "Гaзпpoм" зoбoв'язaний виплaтити Укpaїні $ 2,56 млpд. Нaдхoдження цих кoштів нaвіть мoже зняти нa чaс неoбхідність кpедиту МВФ, – poзпoвів aнaлітик ГК FOREX CLUB Aндpій Шевчишин. – A oсь стpимaти зміцнення гpивні в беpезні мoже сильний дoлap, якщo ФPС СШA (aнaлoг НБУ) підвищить oблікoву стaвку більш ніж нa 0,25%.

Зa пpoгнoзaми Шевчишинa, куpс дoлapa в беpезні буде в діaпaзoні 26-27 гpн./$, a дo кінця тpaвня мoже знизитися нaвіть дo 25,5.

Кеpуючий диpектop фінaнсoвoї кoмпaнії "Aвеpс №1" Ігop Львoв тaкoж oчікує зміцнення гpивні в зв'язку з пpoдaжем великих oб'ємів вaлюти біpжoвими гpaвцями, щoб вклaсти виpучену гpивню в пoкупку укpaїнських цінних пaпеpів, пpибуткoвість зa якими збільшилaся дo 17,5-18% pічних.

Клaсичні дії pегулятopa, який пoчaв викупoвувaти в pезеpв вaлюту, щo дешевшaє, пpидбaвши з пoчaтку poку $400 млн, пpивели дo швидкoгo пoвеpнення куpсу нижче 27 гpн., – aнaлізує Львов. – Aле, схoже, днo дoсягнуте, і гpивня стaбілізується нa рівні 26,5 гpн./$. Цілкoм імoвіpнo, щo чеpез двa місяці НБУ знизить oблікoву стaвку нa 1-1,5% і куpс знoву піде вгopу дo 27 гpн./$. Aле дo кінця poку мoжливa pізкa девaльвaція дo 30 гpн./$, вpaхoвуючи, щo в деpжбюджеті зaклaденo сеpедньopічний куpс 29,3 гpн./$.

Пpезидент Укpaнaлітцентpу Oлексaндp Oхpіменкo згaдaв і пpo пеpеpaхувaння вaлюти дo кpaїни зapoбітчaнaми – 2 млpд зa двa місяці, щo нa 20% більше, ніж торік. Все це мoже oпустити дo літa куpс дo 25,5-25,8 гpн./$.

В Україні середня зарплата в доларах станом на січень 2018 року склала $273.

Два піки: в Україні показали, як змінювався розмір зарплати в доларах (ІНФОГРАФІКА)


Про це в Facebook повідомив економіст, керуючий приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку США Володимир Компанієць.

Два піки: в Україні показали, як змінювався розмір зарплати в доларах (ІНФОГРАФІКА)


“За всю історію незалежності було два пікові значення середньої зарплати в доларах: в грудні 2007 року ($331) і в грудні 2013 року ($436)” – заявив Компанієць.

Два піки: в Україні показали, як змінювався розмір зарплати в доларах (ІНФОГРАФІКА)


Компанієць також акцентує увагу на тому, що збільшення мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року значно підняло офіційні доходи населення.

Україні не вистачає газу через холод і відмову

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" пропонує ввести на 3-4 березня обмеження на споживання газу в Україні через відмову компанії "Газпром" (Росія) у його поставках.

Про це заявив голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв на засіданні Ради національної безпеки й оборони (РНБО), передають Українські Новини.

Він додав, що дефіцит газу становить близько 10 млн куб. м за добу через низькі температури й дії "Газпрому".

"Ми зможемо цей дефіцит частково закрити, купуючи газ європейського напрямку за досить високими цінами, але всі ці рахунки будуть виставлені "Газпрому" за недотримання умов контракту, але ми очікуємо, що приблизно 10 млн куб. м за добу буде очікуваним дефіцитом, який наразі ми перекрити не можемо", - заявив Коболєв.

З його слів, цей дефіцит необхідно перекрити в період з 1 по 4 березня, потім очікується потепління й споживання знизиться до стандартного рівня.

"Є план дій, затверджений наказом Міністерства енергетики й вугільної промисловості від 2 листопада 2015 року. Цей план дій передбачає введення спеціального режиму споживання газу, коли підприємства, що мають альтернативні види палива, переходять на альтернативні види, і доводиться працювати з компаніями теплової генерації для зменшення споживання газу приблизно на 5-10%", - додав він.

Коболєв запропонував Міненерго запустити цей план у дію з 3 березня.

"На 2 березня ресурс газу в нас купується, він відносно дорогий, але ми його перекриємо. Субота-неділя - це та зона ризику, за яку ми переживаємо", - резюмував Коболєв.

Заступник глави МЗС України Олена Зеркаль на своїй сторінці в Facebook написала, що сьогоднішні дії "Газпрому" щодо невиконання своїх договірних зобов'язань і відмова виконувати рішення Стокгольмського арбітражу є загрозою виникнення надзвичайної ситуації в постачаннях газу в Україну та ЄС.

"Газпром вкотре доводить свою недоброчестність. І, як завжди, намагається підставити Україну. Не вийде! Тільки що направили ноту ЄС про застосування механізму раннього попередження кризових ситуацій в енергетиці відповідно до статті 340 і додатку 26 Угоди про асоціацію", - повідомила вона.

Як повідомляли Українські Новини, Коболєв заявив, що законтрактовані з "Газпромом" обсяги транзиту 110 млрд куб. м газу щорічно залишаються в контракті незмінними.

Заступник голови "Газпрому" Олександр Медведєв заявив російським журналістам, що компанія отримала від "Нафтогазу" грошові кошти як оплату за березневі поставки газу, але повернула їх в повному обсязі.

"Нафтогаз" вважає, що відмова "Газпрому" від поставок газу є порушенням і невиконанням рішення Стокгольмського арбітражу.

 
 
 

Трудова міграція з України продовжить зростати ще 2-3 роки, але почне знижуватися в середньостроковій перспективі.

Про це директор департаменту монетарної політики і економічного аналізу Національного банку Сергій Ніколайчук заявив в інтерв'ю польському інформагентству Polska Agencja Prasowa Biznes, передає прес-служба НБУ.

"У короткостроковій перспективі ми прогнозуємо, що еміграція продовжить зростати, але в середньостроковій перспективі очікується певна конвергенція рівнів заробітної плати і продуктивності, що допоможе трохи заспокоїти ситуацію", - сказав він.

"Крім того, ми очікуємо поліпшення якості життя в Україні. У наступні 2-3 роки збільшення чисельності може бути значним, але ми очікуємо скорочення кількості мігрантів в середньостроковій перспективі", - заявив глава департаменту НБУ.

За словами представника Нацбанку, такий прогноз обумовлений, зокрема, різницею в оплаті праці в Україні та Польщі.

"Дійсно, ми бачимо, що кількість людей, готових їхати на роботу за кордон, збільшується, і така оцінка є обґрунтованою і відповідає нашим очікуванням. Ми відзначаємо істотну різницю між рівнем заробітної плати в Україні та Польщі. Оплата приблизно вище в 3 рази і цю різницю не можна так швидко вирівняти", - зазначив Ніколайчук.

Чиновник зазначив, що війна на Донбасі продовжує впливати на міграційні процеси в Україні.

"Збройний конфлікт на сході країни безумовно вплинув на зростання міграції та в подальшому впливає на сприйняття людей. Видно, що змінилася модель виїзду в країни ЄС", - сказав він.

"Так, три роки тому основними мігрантами були жителі західної частини України, тоді як зараз значну частину становлять жителі східної частини країни", - додав глава департаменту НБУ.

Ніколайчук також визнав, що еміграція породила прогалини на українському ринку праці.

"Тема мігрантів є для нас серйозною причиною для занепокоєння, адже в такому масштабі, який ми спостерігаємо зараз, це, безумовно, вплине на наш потенційний ВВП", - заявив він.

"Ми порахували, що за останні 2 роки міграція привела до зменшення нашої робочої сили на 5-8%, не на постійній основі, але все ж. Раніше ми оцінювали зменшення в 3-4%, тому перегляд оцінки є дуже великим", - сказав Ніколайчук.

"Вплив на потенційний ВВП досить високий, особливо з огляду на те, що виїжджають найбільш працездатні громадяни. Значна кількість - близько 70% - це чоловіки. У віковому розрізі близько 35% - це емігранти до 30 років, і це стало тенденцією. Ще кілька років тому чисельність молодих емігрантів була значно нижча", - додав представник НБУ.

Раніше Bloomberg писав, що низький рівень зарплат, тривалий конфлікт з Росією, девальвація і стійка корупція стали причинами для трудової еміграції українців.

Як повідомлялося, у Польщі понад 300 тисяч українців платять внески до фонду соціального страхування – це найвищий показник в історії.

Нагадаємо, представники польської рекрутингової фірми стверджують, що після впровадження для України безвізового режиму, українські працівники в Польщі отримують більші зарплати.

Економічна правда

 
 
 

Компанія Єврокар, що випускає автомобілі Skoda, готова виробляти електромобілі за умови державної підтримки.

Про це повідомив власник заводу Єврокар Олег Боярін в інтерв'ю Liga.net.

За його словами, завод Єврокар вивчає можливість виробництва та поставок електромобілів і комплектуючих до них, на ринок Європейського Союзу.

"Ми вивчаємо можливості в цій тематиці", - сказав він, додавши, що про якусь конкретику "говорити поки рано".

На його думку, державна підтримка дозволить Україні стати "європейським Китаєм" у виробництві електромобілів для всього європейського ринку.

Боярін зазначив, що є два основні варіанти розвитку і кілька комбінацій.

"Перший - створення виробництва електромобілів і батарей як їх основного елемента. В Європі таких виробництв практично немає. З ким можна розвивати таке співробітництво? З європейськими, американськими брендами, які хочуть поставляти продукцію на європейський ринок. Тут будуть потрібні значні інвестиції в створення нових виробничих потужностей - існуючі заводи потрібно буде перебудовувати" - сказав він.

Другим варіантом, за словами Бояріна, є співпраця з китайськими автоконцернами.

"Другий варіант - стати майданчиком для виробництва китайських електромобілів, які будуть поставлятися в Європу. Китай зараз дуже активно на державному рівні розвиває напрямок електромобілів. Через кілька років вони стануть глобальними лідерами у виробництві електромобілів і почнуть експансію на європейський ринок. Україна може стати корисною для них", - зазначив бізнесмен.

Для початку масових поставок нових електромобілів повинна бути підготовлена ​​зарядна інфраструктура, законодавство, зазначив він.

"Ми спільно з Мінінфраструктури беремо участь в підготовці стратегії розвитку електротранспорту для України. Але крім цього потрібно виробити конкретний план щодо її реалізації", - сказав Боярін.

Раніше повідомлялося, що у 2017 році в Україні було зареєстровано 3265 автомобілів з електричним приводом, що на 91% більше, ніж в 2016 році.

 

Україна посідає 43 місце у світі серед експортерів часнику, але найближчим часом Україна може вирватися вперед. За останні три роки площі під часником збільшилися втричі, повідомляє “АПК-Інформ”, пише “Агро-Центр”.

“Я впевнена, що збільшення площ під часником в Україні не є тимчасовим трендом. Більше того, такі тенденції у майбутньому тільки підсилюватимуться. Це пов’язано з тим, що українські фермери роблять ставку не лише на виробництво часнику, але і активно вирощують повітряну цибулинку, тобто, нарощують виробництво власного матеріалу”,

— повідомляє голова українського часникового кооперативу Ганна Морозова.

 

Експерт наголошує, що вже сьогодні українським часником активно зацікавилися покупці із ряду країн, що говорить про високий експортний потенціал.

“Українським часником цікавляться не лише європейські країни, такі як Латвія, а й покупці із Бразилії, є запити з Малайзії. Попит є, але поки у нас немає об’ємів, відповідно ми не можемо гарантувати стабільні поставки. Але я запевняю, що це — питання часу”,

— зазначила Ганна Морозова.

За її словами, українські аграрії роблять акцент не лише на нарощування об’ємів врожаю, але і на перепродажній доробці та упаковці продукції.

Кабмін запропонував МВФ підвищувати ціну на газ для населення щокварталу

Кабінет Міністрів запропонував Міжнародному валютному фонду підвищувати ціну на природний газ для населення щокварталу на 2-3% протягом півтора років починаючи з квітня 2018 року, повідомляють Українські Новини.

За даними джерел, знайомих зі змістом документів, методику розроблено таким чином, щоб уникнути різкого підвищення тарифів.

У підсумку до жовтня 2019 року ціна на газ повинна буде зрости, за попередніми розрахунками, приблизно на 16%.

Таким чином, уряду вдасться уникнути як різкого збільшення видатків на виплату субсидій, що може бути при разовому значному збільшенні ціна газу, так і ризиків сплеску інфляції.

Паралельно з цим уряд підготував і представив МВФ два варіанти покладання спецзобов'язань (ПСЗ) для забезпечення газом населення й підприємства ТКЕ на 3 роки - до 1 квітня 2021 року.

Перший варіант передбачає, що компанії зі збуту газу будуть купувати 10,9 млрд куб.м із планованих добути в 2018 році 16,2 млрд куб.м газу для населення прямо в державної газодобувної компанії "Укргазвидобування" за діючою ціною 4 942 гривень/тис куб. м. (5 930 грн із ПДВ).

Газ, що залишився, в обсязі 5,3 млрд куб. м пропонується продавати Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" для поставок підприємствам ТКЕ за такою самою ціною.

Однак у цьому випадку не враховані порядку 800 млн куб. м. газу, які "Укргазвидобування" витрачає на виробничо-технологічні потреби, і обсяг газу, що залишається в партнерів "Укргазвидобування" за двома договорами про спільну діяльність.

За другим варіантом "Укргазвидобування" також продає газ газопостачальним підприємствам для населення в 2018 році в тому самому обсязі - 10,9 млрд куб.м за такою самою ціною - 4 942 гривень/тис. куб. м (5930 грн із ПДВ ).

Залишок газу 5,3 млрд куб. м іде вже не "Нафтогазу", а для продажу на біржі. 

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Анекдот дня

Одна жінка викликала слюсаря:
- Розумієте, – каже, – у мене щось
з шафою сталося. Як по
вулиці трамвай пройде, двері злітають
з петель. Може, петлі підварити треба
або зміцнити, або взагалі замінити?
Слюсар зняв туфлі, заліз в шафу і став
чекати трамвая, щоб зрозуміти,
в чому ж тут справа. Звісно, в цей час
заходить чоловік. бачить чоловічі
туфлі, відкриває двері шафи – а там дядько.
- Ти що тут робиш, падлюка ?!
- Не повірите – трамвая чекаю!

Пряма трансляція телеканалу "112 Україна"

Публікації

Loading...

Ми в соц. мережах

Останні коментарі

 • Мой вк radik_y2014 телефон 8-927-611-34-99 вайбер вотсап телеграм скайп kruzzor Могу долго расписывать ...

  Детальніше...

   
 • New sissy girls blog website what is the issue of poverty pretty jewish women hotel bara junior ...

  Детальніше...

   
 • найкращий то це 5 номер,у ньому відображено те,що притаманно нашій Верховині гейзер,ведмідь, гори ...

  Детальніше...

   
 • Ні один із логотипів не розкриває сім чудес Міжгірщини. Більш наближений 1 логотип.

  Детальніше...

   
 • Для того, щоб здійснити гарний подарунок для своєї коханої людини на 14 лютого, то для цього в інтернеті ...

  Детальніше...

   
 • Третій варіант полюбився

  Детальніше...

   
 •  
 • Ой, яка красота!!! Люди, бережіть цю красоту. Хто ж їх захистить, як не ми??? Подякуйте робітникам ...

  Детальніше...

   
 • Вірте в Бога, а не в силу червоної чи якоїсь іншої нитки!

  Детальніше...

   
 • фотопастка

  Детальніше...

   
 • Де натой час знаходяться представники поліціїї, мабуть сплять, скоро біля райвідділу поліції таке ...

  Детальніше...

   
 • Голандія славиться не тільки тюльпанами, а й іншою рослинністю. Потрібно висіяти ще декілька алей ...

  Детальніше...

   
 • Прикро, що Україна опустилася нижче Гондурасу. Сучий Вальцман наєбав народ, бо обіцяв, коли стане ...

  Детальніше...

Справи призначені на сьогодні

Mihgirjraysud

Прогноз погоди

Каталог
сайтів України

український каталог