Понеділок, 16 липня 2018

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

Виготовлення  візи в Міжгір’ї чеські та польські. Звертайтеся за тел.: 0990888640 або 0979971742

Loading...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 485 гостей та відсутні користувачі

xedry6Практика будь-якого психолога багата на звернення батьків, суть яких полягає у проханні про допомогу: «Допоможіть, у мене проблемна дитина!», «Мій син став некерованим, як цьому зарадити?»

А чи існують проблемні діти? На це питання є тільки одна відповідь — ні

Є лише проблемні батьки. А дитина — це лише дзеркало родини, у якому, якщо придивитися, відбивається все: особистісні проблеми батьків, подружні, дитячо-батьківські взаємини, протиріччя й конфлікти.

Ураховуючи це, чи варто говорити, що найчастіше дзеркало — криве? Ось ця кривизна й проявляється у формі некерованої й негативної поведінки дитини.

Іноді ці прояви можна зм’якшити або усунути зовсім. Цьому сприяють і позитивні зміни в сімейних стосунках, і робота із особистісними проблемами самих батьків. І те, й інше благотворно позначається на формуванні особистості дитини. Але, ще раз підкреслю, це, на жаль, трапляється вкрай рідко. Чому? Тому, що більшість батьків не бажають визнавати, і тим паче працювати над собою й своїми недоліками. Дуже часто вони вимагають від психолога провести роботу з виправлення поведінки дитини. І чим більше працюєш із молодим поколінням, тим більше переконуєшся, що серед них «важких» немає, просто багато потребують здорового навколишнього середовища.

Натомість серед батьків «важких випадків» забагато.

Приклади

«Щедрі» батьки

«Моя дитина ні в чому не має відчувати потреби!» — такий девіз і життєвий принцип цих людей. До речі, серед них не завжди є дійсно заможні люди. Частіше, навпаки, це звичайні громадяни із середнім або навіть низьким достатком. Однак, саме вони вважають, що якщо їхня дитина щось захотіла, то має це отримати, незалежно від того, необхідно їй це насправді чи ні.

Такі батьки завжди підмінюють поняття «любити» поняттям «купити». Замість того, щоб приділяти дитині увагу, дарувати їй своє спілкування, нагороджувати її своєю любов’ю, давати їй тепло й пестити, вони купують іграшку подороже (найчастіше підсвідомо, а то й усвідомлено, мотивуючи це так: «Щоб довше не підходив і не заважав відпочивати або працювати»), наймають няньку або гувернантку — «професійну» (обов’язково, щоб з вищою педагогічною освітою: «Щоб дитина розвивалася інтелектуально, була добре вихованою»).

Можна ще купити репетитора, тренера, психолога й лікаря. І почати спокійно думати: «Тепер у дитини все є, а я можу нарешті заробляти гроші — адже дитина зростає, її потреби теж збільшуватимуться! Тому необхідно ще придбати машину, квартиру, престижний інститут і ще багато дуже потрібних для формування особистості дитини речей». І, звісно, якщо хтось спробує такого батька трішки напоумити, то у відповідь обов’язково почує: «Не можна бути щасливим і незаможним». Хоча французький фільм «Іграшка» говорить, що можна…

«Тривожні» батьки

У цих батьків будь-яка думка про дитину пронизана тривогою. «Вона може застудитися; у неї можуть бути глисти; вона може впасти; вона може злякатися тощо». І, що не дивно, дитина, немов упокорившись із неминучістю, застуджується (незагартована дитина — поганий імунітет), у неї виявляють глисти (а в кого їх немає в дитячому віці?), і просто постійно лякається — темряви, лікарів, тварин тощо (і хто це навчив її бояться?). Але найстрашнішим (за наслідками) є страх, що дитина щось не зможе (зав’язати шнурки, самостійно проїхати на двоколісному велосипеді, скористатися телефоном). Якщо сама не впорається, то їй необхідно допомогти! І допомагають, допомагають, допомагають… Батькам цього типу не заважало б почитати книгу Анатолія Некрасова «Материнська любов» і замислитися над питанням: «Чому існує вираз “мамій” або “татусева доця”?»

«Утомлені» батьки

Ці батьки утомилися ще до того, як дитина в них з’явився. Озброївшись колись ілюзіями щодо сімейного життя й виховання дитини й зіштовхнувшись, на їхню думку, із «суворим і важким буднями», вони разом знецікавлюються подружнім життям, вихованням своєї дитини. Ключовими фразами таких батьків є: «Не бігай!», «Не лізь!», «Не роби те!», «Не роби це!», «Як ти мені набрид!», «Я тебе зараз покараю!». Найпоширеніша фраза: «Я від тебе утомилася (утомився)!». Найстрашнішою для дитини, та й для дорослої людини, виявляється неуважність іншої людини, а особливо людини близької, рідної. Для того щоб отримати цю увагу, дитина ладна на все. Для неї життєво необхідно, щоб батьки звертали на неї увагу! Байдуже, якою вона буде, негативною, у вигляді чергової порції лайки або ще якого-небудь покарання, або позитивною. Просто поки дитина не знає, як ще звернути увагу мами або тата на себе.

«Батьки-перфекціоністи»

«Ти повинен бути найкращим!» — це їхній девіз. Такі батьки, як правило, мають мінімум дві вищі освіти, постійно мріючи захистити кандидатську, працюють, у найкращому разі, асистентом якої-небудь кафедри. Дитину вони прагнуть віддати в «найпрестижніший» дитячий садок: з поглибленим вивчанням іноземної мови й геометрії Лобачевского. Що стосується вибору школи, то, звісно, заради навчання саме в ній вони долатимуть будь-які перешкоди: возитимуть її через усе місто, найматимуть репетиторів, щоб «відповідати рівню». Ще б пак, адже, на їхню думку, навчатися необхідно тільки на «відмінно». Так, і шкільна програма повинна бути неапробованою, і, звісно ж, найефективнішою щодо створення вундеркінда. До того ж, до їхнього невдоволення, деякі «несвідомі» вчителі ніяк не прагнуть перейнятися розумінням особливостей їхньої дитини. Ба, вони, начебто спеціально, намагаються зайняти учня зовсім не тими предметами, що «важливі й потрібні», а зовсім непотрібними й примітивними, що заважають, віднімають час, знижують загальний показник успішності: праця, технологія, фізкультура, музика, ОБЖ і т. ін.

«Батьки-невдахи»

Як це не парадоксально, ці батьки, на перший погляд, багато чого досягли. Однак, якщо придивитися уважніше, то в їхній поведінці можна побачити клеймо якогось нереалізованого бажання.

Професійний спорт, велика сцена, подіум, персональні виставки художніх робіт — усе це позбавляє спокою амбіційних татусів і мам. Колись їхня власна лінь, неумотивованість, відсутність певної підтримки разом з іншими «об’єктивними» причинами заважали цим бажанням реалізуватися. Своїм дітям вони точно «подарують або прищеплять» свою мрію.

Байдуже, що ця мрія сформувалася в період їхнього уже дорослого життя й більше походить на фантазію. Зрештою, перед їхніми дітьми вимальовуються «чудові» перспективи: не просто вчитися, а працювати над якою-небудь наукою, видом спорту і т. ін. по десять годин на добу, забувши про нікчемні іграшки, про спілкування з однолітками й визнавши зовсім нецікавими звичайні дитячі захоплення, хобі й забави.

Зате, якщо їм удасться дивом уникнути виснаження нервової системи, неврозу або психосоматоза, у них усе-таки є надія реалізувати нарешті-таки свою мрію. Точніше, мрію своїх батьків, але це вже не важливо… адже правда?!

«Батьки — спекулянти або маніпулятори»

Дитина для такого батька — це всього лише спосіб впливу на оточуючих: дружину, батьків, інших родичів. «Це потрібно не для мене, це для дитини!» — так звертається один батько до іншого. І чим безпомічніша або ослаблена дитина, тим більше можливостей у її тата або мами впливати на інших членів родини. Іноді такі батьки тим самим намагаються зберігати деструктивну родину, гуртуючи всіх навколо проблеми з дитиною.

Природно, з народження перебуваючи в оточенні «рідних», які мають ці проблеми, виростаючи в обстановці, що зовсім не сприяє психологічному комфорту, наші діти намагаються захиститися від подібної реальності. І отоді й проявляються в них або неусвідомлені захисні механізми, або коппінг-стратегії — усвідомлені способи захисту від навколишньої дійсності, спроби раціоналізувати свою поведінку, прагнення уникнути думок про власні вчинки, і бажання втекти від самотності або тривоги.

І що ж робимо ми, щирі батьки, які люблять дитину? А ми, зустрічаючись віч-на-віч із подібного роду поведінковими реакціями (серед яких різноманітні залежності, небажання вчитися, прагнення до соціальної й антисоціальної поведінки й т. ін., проблеми зі здоров’ям), голосно говоримо собі й оточуючим: «Боже, це така проблемна дитина»! Але ніколи не сумніваємося: «А може, просто це ми — проблемні батьки?»

Ольга Чепур

zakarpatpost.net

fgo8Сьогодні, 15 липня, в народі шанують покровительку сімейного життя, хранительку роду Берегиню, що захищає від зла та хвороб. 

Ще стародавні слов'яни почитали Берегиню, вважаючи її матір'ю всього сущого, а в християнських традиціях її зіставляють з Богородицею. Берегиню просили про захист сім'ї, про гарний урожай, про безпеку, відправляючи когось в дорогу.

Богиню часто зображували з піднятими руками на рушниках та одязі. Рушники з її зображенням для захисту будинку вішали над вікнами або дверима.

Іноді її образ втілювався в русалці, що приносить багатий вилов рибалкам. У ній бачили єднання чоловіка і жінки, людини і природи.

Між тим вона представлялася і в образі берези. Саме до цього дерева приходили просити щастя в любові. Часто садили березу біля будинку, адже вважалося, що вона зихистить від напасті і злих сил.

Також у свято Берегині ворожили на коханого. Для цього дівчата непомітно підкладали невелику березову гілку на поріг будинку хлопця. Коли він переступав через неї, гілку підбирали, ховали в сухе місце і вимовлялася коротка замова.

Вірять, що в цей вечір богиня квітам і травам дарує цілющі властивості. У зв'язку з цим існувала традиція, коли на луг виносили рушники. Вони просочувалися росою, брали силу від рослин, після чого ними протирали обличчя. Такий обряд повинен приносити здоров'я людини.

Прикмети

Берегиня будинок береже, зберігає людський рід.
З Берегинею в будинку спокій.
Починає плескатися сазан - до теплої й ясної погоди.
Якщо на Берегиню на листках з'являється жовтизна - осінь і зима будуть ранніми.

Іменини: Генріх, Фотій.

Джерело

186На більшій частині території Закарпатської області очікуються грози

Про це інформує Закарпатський обласний центр з гідрометеорології.

У другій половині дня та ввечері 15 липня на більшій частині території Закарпатської області очікуються грози, місцями сильні зливові дощі, під час грози подекуди шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.

karpatnews.in.ua

1531473450 evroblyahi 640x394В Україні вже незабаром може різко зменшитися розмір акцизів при розмитненні автомобілів на іноземних номерах, в результаті значно скоротиться і кінцева вартість купленого за кордоном авто. Так, акциз на новий автомобіль з бензиновим двигуном 2 тис. куб. см буде всього на рівні 100 евро.

Відповідний законопроект №8487 "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів" у п'ятницю, 13 липня, за основу прийняла Верховна Рада України (265 "за"). Автор законопроекту - голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

У документі пропонують ввести дві формули для підрахунку розміру акцизного податку з базовими ставками. Для авто з бензиновими двигунами базова ставка - 50 євро, для дизельних двигунів - 75 євроРозмір акцизу визначається шляхом множення базової ставки, коефіцієнтів обсягу двигуна і віку автомобіля. 

Щоб визначити коефіцієнт двигуна, його об'ємнеобхідно розділити на 1000. Для прикладу розрахуємо розмір акцизу для машини з об'ємом бензинового двигуна 1800 куб. см і віком 4 роки. Для цього базову ставку в 50 євро необхідно помножити на 1,8 (1800/1000) і на 4 (вік автомобіля).

Якщо автомобіль новий, то коефіцієнт віку до нього не застосовується. При цьому акциз рахується за тією ж формулою. Зазначимо, крім акцизу також доведеться заплатити ПДВ (20% від вартості машини) і ввізне мито (10%).

Єврономери в Україні: Рада прийняла кардинальне рішення
Єврономери в Україні: Рада прийняла кардинальне рішення


Так, акциз на автомобіль складе 360 євро. До слова, за старими правилами без пільги акциз на таку машину склав би 2957,4 євро, а з пільгою - 480,6 євро. У той же час за авто на дизельному двигуні з такими самими характеристиками за новими правилами необхідно заплатити 540 євро, а за старими 588,6 євро з пільгою і 3461,4 євро без неї.

В Раді законопроект підтримав і голова уряду Володимир Гройсман. До другого читання документ змінять з урахуванням позиції "АвтоЄвроСили".

Джерело

1c05285a cdb6 4c84 b62d 3a5feweffdsfМедики рекомендують при відсутності протипоказань активно їсти смородину.

Вживання смородини приносить багато користі, так як ця ягода відрізняється неймовірно високим рівнем вмісту вітамінів і корисних речовин. З присутність смородини в раціоні пов’язаний ряд цілющих ефектів.

Зокрема, завдяки цій надзвичайно вітамінізованої ягоді поліпшується стан крові і судин, нормалізується тиск. За словами медичних фахівців, ласуючи чорною смородиною, гіпертоніки можуть захистити себе від стрибків тиску в літню спеку. Але ось при проблемах зі зниженим тиском смородину потрібно їсти строго в невеликих кількостях. 

Також смородина благотворно впливає на мікробіом в порожнині рота. У ній міститься квертицин, який перешкоджає запобіганню стоматиту, карієсу, галітозу.

Сердечникам дуже корисно щодня вживати смородину або смородиновий сік – в її ягодах багато калію. Ще смородина володіє сечогінною властивістю, і завдяки цій своїй якості вона допомагає впоратися з набряклістю у спеку.

Вживання смородини, крім іншого, покращує стан шлунково-кишкового тракту. Практично всі види смородини, червона, чорна чи біла, покращують перистальтику, допомагають кишечнику ефективно очищатися від небажаних і потенційно небезпечних речовин.

Також, кажуть лікарі, смородину потрібно їсти людям, що страждають від стресів і депресивних станів.

Джерело: МедікФорум

655036Вчені провели успішне випробування ліків проти старіння, що омолоджують імунну систему.

Вченим вдалося провести успішне клінічне випробування ліків проти старіння, які захищають літніх людей від хвороб, омолоджуючи імунну систему, повідомляє The Guardian.

Під час експерименту добровольці, віком за 65 років, отримували комбіновану терапію з двох компонентів проти старіння. Після прийому препарату впродовж року вони хворіли значно рідше, ніж учасники контрольної групи.

Крім того, ліки посилили реакцію організму на вакцину проти грипу. У тих, хто приймав препарат, в крові було на 20% більше антитіл проти захворювання.

Тепер експериментальні ліки планують випробувати для запобігання інших пов’язаних зі старінням станів.

 https://zik.ua/

3e5a7bb8a0db183399c45a2f1b6178df 800x508Насіння соняшників – улюблені ласощі багатьох людей. Цей продукт смачний, поживний і містить безліч потрібних мікроелементів. Здавалося б, у чому підступ? Чому лікарі не рекомендують деяким людям їсти насіння?

Виявляється, у насіння соняшнику є і дуже суттєві недоліки,- розповідає ukrhealth. Насіння погано діє на голосові зв’язки. Тому людям, чия професія чи хобі засновані на співі, спілкуванні і багатогодинному говорінні, лікарі не рекомендують їсти насіння.

Крім того, добра цей продукт не приносить і порожнині рота. Через клацання емаль на зубах починає стоншуватися і псуватися, а дрібні частинки шкаралупи застряють між зубами, тим самим провокуючи карієс.

Фахівці також мають претензії і до хімічного складу насіння. Виявляється, воно вміє акумулювати, тобто накопичувати в собі токсичний кадмій. Ефект від нього дуже неприємний – печія, хвороби шлунка і стравоходу.

Вміють накопичувати в собі насіння соняшнику і продукти розпаду бензину, які містяться у вихлопних газах. Ці речовини дуже токсичні і викликають проблеми з нирками, кістками, а також призводять до появи злоякісних пухлин у людини.

Тому фахівці радять не купувати насіння у лоточників, на стихійних ринках і базарах. Не знаючи, де вирощене насіння – в чистому полі або біля заправки, не можна вважати їх цілком безпечним

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

Анекдот дня

Одна жінка викликала слюсаря:
- Розумієте, – каже, – у мене щось
з шафою сталося. Як по
вулиці трамвай пройде, двері злітають
з петель. Може, петлі підварити треба
або зміцнити, або взагалі замінити?
Слюсар зняв туфлі, заліз в шафу і став
чекати трамвая, щоб зрозуміти,
в чому ж тут справа. Звісно, в цей час
заходить чоловік. бачить чоловічі
туфлі, відкриває двері шафи – а там дядько.
- Ти що тут робиш, падлюка ?!
- Не повірите – трамвая чекаю!

IMG 20180524 WA0000

IMG 20180524 WA0001

Публікації

Loading...

Ми в соц. мережах

Останні коментарі

 • To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body ...

  Детальніше...

   
 • hello!,I rеally lіke yojr writing ѵery a ⅼot! percentage we communicate extra аbout yоur post on AOL?

  Детальніше...

   
 •  
 • Υour style iѕ so unique iin comparison tο other folks I've read stuff fгom. Many thanks for posting wһen ...

  Детальніше...

   
 • yoս're іn realitry a good webmaster. Ꭲhе web site loading speed iѕ incredible. It sort օf feels tɑt yoս ...

  Детальніше...

   
 • Very goid website yoᥙ hаvе heгe bᥙt I wwas curious aƄߋut іf you қnew οf any community forums that ...

  Детальніше...

   
 • If some ᧐ne wishues expert ᴠiew regarɗing running a blog аfter that i prpose һim/her tо visit tһis ...

  Детальніше...

   
 • Dⲟ уou have a spam issue on thiѕ site; Ι also am a blogger, and Ι was wanting tto know your situation ...

  Детальніше...

   
 • Hey! This post could not be wгitten any better! Reading thгough tһis post reminds me of my previоսs oom ...

  Детальніше...

   
 • Представляем женский журнал: Passion.ru — онлайн-журнал для женщин | Passion.ru

  Детальніше...

   
 • Remarkable! Its genuinely remarkable piece ᧐ff writing, Ӏ hɑve ɡot muⅽh clear idea concerning from ...

  Детальніше...

   
 • WOW jսѕt ᴡhat I ԝas ⅼooking fοr. Came here by searching f᧐r міжгір’я Αlso viisit mʏ web-site; cheap rs ...

  Детальніше...

   
 • hell tһere ɑnd thank you for your infоrmation – I've ԁefinitely picked սp something new from rigһt ...

  Детальніше...

Справи призначені на сьогодні

Mihgirjraysud

Прогноз погоди

Каталог
сайтів України

український каталог