Четвер, 24 січня 2019

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

Виготовлення  візи в Міжгір’ї чеські та польські. Звертайтеся за тел.: 0990888640 або 0979971742

Loading...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 314 гостей та відсутні користувачі

6c3fbbb f73f6be 1Сайт Вселенського патріархату оновив диптих помісних православних церков, внісши до переліку Православну церкву України.

Про це повідомляє 23 січня "Інтерфакс-Україна".

У переліку "Нові патріархати - Автокефальні церкви" в кінці, після Православної церкви Чехії та Словаччини, вказана Церква України.

 
https://www.pravda.com.ua/

91ff4a8423948bd2247f17f49101bd92f325faff

КИЇВ. 23 січня. УНН. Оновлений план з децентралізації до 2020 року включає в себе 7 завдань, які мають стати керівництвом до дій для всіх органів влади. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду, передає кореспондент УНН.

"Перед нами стоїть 7 важливих завдань, які нам потрібно вирішити, включно до 2020 року. Затвердження нової територіальної основи, яка буде самодостатньої з точки зору ресурсів. Передача повноважень від державної влади за принципом субсидіарності, створення ресурсної бази, сформувати ефективну систему служб органів місцевого самоврядування, упорядкування системи державного контролю та нагляду. Шосте – розвиток реформ прямого народовладдя. Нам потрібно розробити механізми проведення референдумів, щоб люди приймали рішення не тільки від виборів до виборів. І заключне – це удосконалення механізмів координації органів центральної влади", - зазначив прем’єр.

При цьому він додав, що питання децентралізації підтримуються населенням і завжди находять підтримку парламентської більшості.

Раніше УНН повідомляв, що 68% українців мають доступ до місцевого самоврядування.

Студентське середовище любить свята. Хто ж обмине нагоду перепочити, порозважатися, зібратися за дружнім столом

478767

А 25 січня, "Тетянин день", ще й оповите романтичними міфами про веселий студентський народ, здатний з гумором долати всі випробування. Гордий народ – мимоволі пригадується професор Преображенський зі своїм: "Я – московський студент, а не Шаріков!" Призабутий за часів комунізму, "Тетянин день" успішно ввійшов у свідомість студентів країн колишнього СССР разом із іншими сюжетами з імперського минулого Росії.

Римська мучениця Тетяна насправді не мала зі студентами нічого спільного. Вона походила з патриціянської родини, змалку виховувалася в християнському дусі, а коли подорослішала, стала виконувати служіння дияконіси – допомагати хворим і нужденним, готувати неофітів до хрещення. Коли ж за часів Олександра Севера (222-235 рр.) розгорнулося чергове переслідування християн, вона була віддана на тортури й жорстоко страчена.

Але відколи саме в день пам'яти мучениці Тетяни, 12 січня (за старим стилем) 1755 р., імператриця Єлизавета Петрівна підписала указ про відкриття першого в Росії Московського університету, тамтешнє студентство прийняло святу Тетяну за свою покровительку. Тим більше, що при університеті стала діяти домова церква на честь цієї святої. Відновлюючи російську імперську ідею, в сучасному Московському державному університеті 1995 р. також відкрили церкву мучениці Тетяни, а 25 січня 2005 р. президент Володимир Путін підписав указ про встановлення Дня російського студентства – 25 січня.

Християнська Церква поза Російською імперією ніколи не пов'язувала культ святої Тетяни зі студентством. Зазвичай небесною покровителькою людей науки й сфери освіти вважалася великомучениця Катерина – донька олександрійського правителя, яка вільно володіла кількома мовами, досконало знала твори багатьох язичницьких письменників і філософів, відомих лікарів. Вона вирішила, що вийде заміж тільки за того, хто перевершить її в знатності, багатстві, красі й мудрості. Коли ж завдяки побожному старцеві їй відкрилися таємниці християнської віри, Катерина прийняла за свого Небесного Жениха самого Христа й померла за Нього, не зрадивши віри.

В день пам'яти великомучениці Катерини, 7 грудня, Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ ось уже п'ять років проводить фестиваль християнської поезії "Обручка Катерини". Авторитетна україністка з Едмонтону (Університет Альберти) проф. Наталія Пилипюк плідно досліджує зв'язок шанування великомучениці Катерини з інтелектуальним і творчим середовищем України.

У світському середовищі Міжнародний день студента уже майже 80 років відзначають 17 листопада на спомин про студентську демонстрацію в Празі 1939 р., що стала приводом до масових арештів і страт чеських студентів 17 листопада 1939 р. Відповідну ухвалу прийняла Міжнародна Рада Студентів у Лондоні 1941 р. 20 років тому, 1999 р. президент Леонід Кучма видав указ про встановлення в Україні Дня студента 17 листопада.

То й вибір між двома датами, 25 січня й 17 листопада, є за своєю суттю одним із аспектів глобального цивілізаційного вибору: чи ти належиш до світового студентського середовища, чи до "русского міра", однією зі "скреп" якого фактично став нині "Тетянин день".

https://kh.depo.ua

З новим валютним регулюванням змінюється філософія нагляду за банківськими операціями для всіх учасників ринку. Про це заявив заступник голови НБУ Олег Чурій.
1548241948 b5d88e8c6e20cc786d8a3113c45cb130
“Наразі філософія валютного нагляду полягає у тому, щоб перевіряти все, незалежно від ризиків. Починаючи з 7 лютого банки повинні більше розуміти свого клієнта і виходячи з цього знання провадити валютний нагляд”, – сказав він.

“Банкам ми дозволимо робити набагато більше, ніж іншим учасникам ринку. Фінустанови наразі перебувають під належним наглядом, працюють під лімітами НБУ. Ми не бачимо ризиків волатильності, яка може надходити з банківської системи”, – заявив Чурій.

З 7 лютого банки зможуть купувати всі інвестиційні цінні папери, які є в світі. Крім того, НБУ дозволить банкам проводити деривативні операції, що раніше також було заборонено.

Чурій наголосив, що ці транзакції не викликатимуть тиску на ринки, тому що банки знаходяться під належним наглядом.

“Вся ідея зміни валютного законодавства – це ідея поліпшення бізнес-середовища. Нове регулювання дозволить бізнесу вільно проводити експортно-імпортні операції, поліпшить притік інвестицій з-за кордону”, – повідомив заступник голови НБУ.

“Ми збільшили строки розрахунку за імпортними та експортними операціями. Всі ті обмеження, які були на рівні старого валютного декрету, переходять до нашої нової нормативної бази, і ми можемо їх зняти або поліпшувати, виходячи із макроекономічної або фінансової ситуації на ринку”, – повідомив Чурій.

За його словами, починаючи з 7 лютого українські компанії зможуть відкривати рахунки в іноземних банках і вільно перераховувати валюту на свої рахунки закордоном в рамках ліміту (2 млн євро – ЕП). Також, компанії зможуть отримувати кредити на свої рахунки закордоном від нерезидентів.

Джерело

hjhjhjhjhjНа майбутніх президентських виборах, які пройдуть 31 березня, громадяни України зможуть проголосувати на 201 виборчій дільниці у щонайменше 72 країнах світу.

Про це повідомило МЗС України у відповідь на запит журналістів 24 каналу.

Читайте також: Як проголосувати не за місцем прописки: поради для переселенців та українців за кордоном

Як зауважили у відомстві, станом на січень 2019 року, існує 102 закордонні виборчі дільниці на постійній основі у 72 країнах світу.

Крім того, ще 99 закордонних виборчих дільниць було утворено при посольствах і консульствах України, а 3 дільниці – за поданням Міноборони при військових частинах, дислокованих за межами України, а саме у Демократичній Республіці Конго (2 дільниці) та у Косово.

У міністерстві додають, що у 2018 році у зв’язку із початком роботи нових диппредставництві України було утворено 3 нові закордонні виборчі дільниці – у Чилі при Відділенні Посольства України в Аргентині(функції Посольства України в Чилі виконує Посольство України в Аргентині), при Генконсульстві України в Едмонтоні (Канада) та при Консульстві України у Анталії (Туреччина).

Як наголосили у МЗС, у США, Німеччині, Великобританії та Польщі виборчі дільниці утворено при всіх посольствах і генконсульствах. Вони діють на постійній основі 

Зокрема, на території США утворено 4 закордонні виборчі дільниці: при Посольстві України та при генеральних консульствах України у Нью-Йорку, Сан-Франциско та Чикаго.

Де громадяни України можуть проголосувати у США
Номер дільниці Межі дільниці Адреса для голосування та дільничної виборчої комісії
900089 Сполучені Штати Америки (Округ Колумбія, штати: Алабама, Аляска, Арканзас, Вірджинія, Делавер, Джорджія, Західна Вірджинія, Кентуккі, Луїзіана, Меріленд, Міссісіпі, Міссурі, Огайо, Оклахома, Південна Кароліна, Північна Кароліна, Теннессі, Техас, Флорида), Антигуа та Барбуда Приміщення Посольства України у США, 20007, Округ Колумбія,Вашингтон, Північний Захід, вулиця М, будинок №3350
900090 Сполучені Штати Америки (штати: Вермонт, Коннектикут, Массачусетс, Мейн, Нью-Гемпшир, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Пенсільванія, Род-Айленд) Приміщення Генерального консульства України у Нью-Йорку, 10017, штат Нью-Йорк, Нью-Йорк, вулиця Іст 49, будинок №240
900091 Сполучені Штати Америки (штати: Айдахо, Арізона, Вайомінг, Вашингтон, Гаваї, Каліфорнія, Колорадо, Монтана, Невада, Нью-Мексико, Орегон, Юта) Приміщення Генерального консульства України у Сан-Франциско, 530 Буш Стріт, офіс 402, Сан-Франциско, Каліфорнія, 94108
900092 Сполучені Штати Америки (штати: Айова, Вісконсин, Іллінойс, Індіана, Канзас, Міннесота, Мічиган, Небраска, Південна Дакота, Північна Дакота) Приміщення Генерального консульства України в Чикаго, 60611, штат Іллінойс, Чикаго, вулиця Іст Хюрон, будинок № 10

У Німеччини утворено 5 закордонних виборчих дільниць, а саме при Посольстві України та генконсульствах у ГамбурзіДюссельдорфіМюнхені та Франкфурті-на-Майні.

Де громадяни України можуть проголосувати у Німеччині
Номер дільниці Межі дільниці Адреса приміщення для голосування та дільничної виборчої комісії 
900059 Федеральні землі: Тюрінгія, Саксонія, Саксонія-Анхальт, Бранденбург,Мекленбург-Передня Померанія, Берлін Приміщення Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина, 10117, Берлін, Альбрехтштрассе, 26
900061 Федеральні землі: Бремен, Гамбург, Нижня Саксонія, Шлезвіг-Гольштейн Приміщення Генерального консульства України у Гамбурзі, 22087, Мундсбургер Дамм, 1
900062 Федеральні землі: Баварія та Баден-Вюртемберг Приміщення Генерального консульства України у Мюнхені, 80336, Лєссінгштрассе, 14
900063 Федеральні землі: Рейнланд-Пфальц, Саар, Гессен Приміщення Генерального консульства України уФранкфурті-на-Майні, 60313, Фільбелер Штрассе, 29
900122 Федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія Приміщення Генерального консульства України уДюссельдорфі, 40210, Іммерманнштрасе, 50

Читайте також: Росія планує відправити спостерігачів на президентські вибори в Україну

У Великій Британії громадяни України зможуть проголосувати на 2 закордонних виборчих дільницяхпри Посольстві у Сполученому Королівстві та при Консульстві в Единбурзі.

Де громадяни України зможуть проголосувати у Великій Британії
Номер дільниці Межі дільниці  Адреса приміщення для голосування та дільничної виборчої комісії
900013 ГрафстваАнглії, КнязівствоУельс Приміщення Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, 60 Холланд Парк, Лондон, Даблю11 3 СДжей
900014 ШотландіятаПівнічна Ірландія Приміщення Консульства України в Единбурзі, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Шотландія, Единбург, 8 Віндзор Стріт, ІЕйч7 5ДжейАр

Щодо Польщі, то тут утворено 4 закордонні виборчі дільниці: при посольстві та пригенконсульствах у Кракові та Любліні, а також при консульстві у  Гданську.

Де громадяни України зможуть проголосувати у Польщі
Номер дільниці Межі дільниці Адреса приміщення для голосування та дільничної виборчої комісії 
900069 Воєводства: Мазовецьке, Лодзьке, Вєлькопольське, Любуське Приміщення Посольства України у Республіці Польща, алея Шуха,7, 00-580, Варшава
900070 Воєводства:Західнопоморське, Поморське, Куявсько-Поморське, Варміньсько-Мазурське Приміщення Консульства України уГданську, вулиця Бернарда Хшановскєго, 60-а, 80-278
900071 Воєводства: Нижньосілезьке, Сілезьке, Опольське, Свєнтокшиське, Малопольське Приміщення Генерального консульства України у Кракові, вулиця Беліни Пражмовськєго, 4, 31-066
900072 Воєводства: Люблінське, Підляське, Підкарпатське Приміщення Генерального консульства України у Любліні, вулиця 3 Мая, 14, 20-078

Нагадаємо, вибори Президента України відбудуться 31 березня – цього разу українці обиратимуть очільника держави всьоме. Відповідно до Конституції, пробуде новоспечений гарант на цій посаді щонайменше 5 років. 

Згідно з опитуванням, проведеним групою "Рейтинг", чинний глава держави Петро Порошенко нині лише третій і його результат складає усього 11,1%. Це майже вдвічі менше за показники Юлії Тимошенко – 20.8%. Володимира Зеленського підтримують 13,4%, Петра Порошенка – 11,1%, Бойка – 9,6%, Гриценка – 7,8%, Ляшка – 6,6%, Вакарчука – 4,6%, Мураєва – 4,5%.

Україна, президент, вибори, 31 березня
Головні дати президентської виборчої кампанії 2019: інфографіка


https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

Українці, які тільки і мріють емігрувати, часто шукають в Європі знайоме для себе середовище існування

478667

Так сталося, що 22 січня на День Соборності, я їхав до Польщі потягом Київ - Перемишль. Цей прекрасний експрес щодня перетинає кордон з ЄС із нашими заробітчанами, студентами, туристами та емігрантами на борту. І кожна подорож до Польщі на цьому поїзді дає можливість поспілкуватися з людьми, у яких такі різні історії, але часто однакові мотиви.

На цей раз поруч зі мною дорогою з Києва сидів чоловік років 35. Худорлявий, невеличкого зросту, з великою сумкою, набитою очевидно одягом та їжею. В очах у цього чоловіка від самого початку читалася якась самотність. Як тільки годинник пробив 8 ранку, він вирішив розбавити її розмовою та познайомитись. Говорили ми кілька годин з перервами. За цей час я дізнався ледь не всю історію його непростого життя. Чоловік сам з міста Южне, звуть Олексій. Має двох дітей, дружину та приватний одноповерховий будиночок, що дістався від покійних батьків, який дуже дорого опалювати.

В Україні працював водієм буса - возив людей між містами нашої неньки. "Але з такою зарплатою хіба хлібом та водою харчуйся, на цукерки "Рошен" не вистачить. А ще комуналка", - з певною злістю чи відчаєм у голосі говорив Олексій.

Тут варто зробити певну ремарку. До Польщі мені доводиться їздити часто, як і говорити з пасажирами поїзда Київ - Перемишль. Зустрічав далекобійника з Донбасу, який за два дні в Польщі "вивчив мову", "заробив 8 тисяч гривень" і став помічати "якою дірою є Україна", а також вантажника з супермаркету "Бедрьонка", який не хоче втрачати час на "розбудову Європи вдома". Критиканство і скептицизм до влади в Україні, у переважній більшості випадків, є характерною рисою людей, які змушені заробляти в Польщі. Але випадок з Олексієм на День Соборності дещо вибивається з цієї картини.

 

Хлопець поїхав з Южного в Польщу, влаштувався водієм на фірму, яка торгує мінеральними добривами, і доріс до того, що тепер возить начальника. Зарплата дозволяє йому знімати однокімнатну квартиру в Лодзі та висилати гроші додому. Ба навіть думати про еміграцію. Яку він збирається "купити". Олексій залюбки розповідав, як швидко та легко отримав вид на проживання (Karta czasоwego pоbytu) за допомогою директора, з яким здружився та за "доплату" чиновникам за пришвидшення процедури. Чоловік не соромився розповідати, що Польща дуже чудова країна, бо вона в ЄС, там є робота, а також беруть хабарі. "Поляки такі самі як ми - все можна порішати за гроші, тільки беруть не так палєвно". Олексій з азартом говорив, що зараз з директором вирішує питання отримання ПМЖ (Karta stałego pobytu). І хоча однією з умов є проживання на території Польщі 5 років, а він працює тільки чотири, "за 5 косарів начальник обіцяв допомогти через чиновників". Тому зараз чоловік думає, кому продати будинок в Южному хоча б за 30-ку, щоб забрати родину і виїхати з цієї "Богом забутої землі, де одні крадії, корупціонери та бандити у владі".

Найбільше в цій історії мене здивувала не зрадофілія чи відверта байдужість до власної землі. Швидше якась радість та іскра в очах молодої людини, коли вона розповідала про корупцію. І було видно, що Олексій щиро радіє, що знайшов таке знайоме для нього середовище існування в іншій державі. Він залюбки даватиме хабарі у ЄС, бо йому так зручніше жити. Але він відверто кляне владу та корупціонерів в Україні. Хоча сам є фанатом корупції. Між іншим, перед власною еміграцією Олексій на вибори піде і проголосує за Тимошенко, бо вона "знищить олігархів".

От така каша в голові. Та в чомусь показова. Поки тисячі антикорупціонерів в Україні - від журналістів до новостворених антикорупційних органів - декларують боротьбу з корупцією, маленький українець схоже настільки звик і полюбив її, що не згоден виходити із зони комфорту навіть за кордоном.

На кордоні Олексій відповів польському митнику, що цигарок та алкоголю у валізі не має. Як виявилося в Перемишлі - збрехав. Привіз горілки та кілька блоків цигарок, бо в Польщі дорожче. Ми попрощалися на вокзалі. У холодному польському місті, яке розкинулося на берегах Сяну, про Україну нагадує хіба дещо закинутий "Народний дім" із портретом Сенцова. "Від Сяну до Дону" тут немає. Та після розмови з маленьким українцем, яких у Перемишлі та Польщі багато, можна припустити, що вони знайшли для себе українські реалії навіть тут. І щиро радіють.

Минулої доби, 22 січня, російські окупаційні війська чотири рази порушили режим припинення вогню

lklklk

Про це повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил, передає Depo.ua.

Ворог здійснив обстріл зі стрілецької зброї населеного пункту Чермалик на Маріупольському напрямку та з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї обстріляв представників ДСНС України зі складу Об'єднаних сил поблизу міста Мар'їнка.

У смузі дій оперативно-тактичного угруповання "Схід" обстріли позицій наших захисників велися:

з гранатометів, великокаліберних кулеметів – в районі населеного пункту Широкине.
з гранатометів та стрілецької зброї поблизу – селища Павлопіль;
з гранатометів, великокаліберних кулеметів, стрілецької зброї – в районі населеного пункту Красногорівка.

У смузі дій оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник обстріляв наші позиції:

з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – поблизу селища Золоте-4.

Внаслідок злочинних обстрілів російсько-окупаційних військ один представник ДСНС України зі складу Об'єднаних зазнав поранення.

Підрозділи Об'єднаних сил у відповідь на провокації противника застосовували чергові вогневі засоби.

За даними розвідки, 22 січня, двох окупантів було знищено та двох поранено.

Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.

Наші захисники продовжують контролювати противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов припинення вогню.

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Анекдот дня

Одна жінка викликала слюсаря:
- Розумієте, – каже, – у мене щось
з шафою сталося. Як по
вулиці трамвай пройде, двері злітають
з петель. Може, петлі підварити треба
або зміцнити, або взагалі замінити?
Слюсар зняв туфлі, заліз в шафу і став
чекати трамвая, щоб зрозуміти,
в чому ж тут справа. Звісно, в цей час
заходить чоловік. бачить чоловічі
туфлі, відкриває двері шафи – а там дядько.
- Ти що тут робиш, падлюка ?!
- Не повірите – трамвая чекаю!

IMG 20180524 WA0000

IMG 20180524 WA0001

Публікації

Loading...

Ми в соц. мережах

Останні коментарі

 • Прикро, що Україна опустилася нижче Гондурасу. Сучий Вальцман наєбав народ, бо обіцяв, коли стане ...

  Детальніше...

   
 • ой. кого я бачу. михайло михайлович.

  Детальніше...

   
 • Зазвичай цінники під товаром це перше, друге на ціннику не видно найменування товару (це ціна на інший ...

  Детальніше...

   
 • Доскакались, здобулы! Слава Синдрому Дауна!

  Детальніше...

   
 • проститутка

  Детальніше...

   
 • Дай Боже отцю Євгенію, його сім'ї,родині, Божої благодаті.Це священник від Бога.Хай всі священослужител ...

  Детальніше...

   
 • "роз’їжджаються по домівкаХ"

  Детальніше...

   
 • надеюсь посадят оборотней чтоб другим не повадно было

  Детальніше...

   
 • "На Міжгірщині ремонтують дорогу до Сеневирського озера" Озеро Синевирське!!! Сподіваємося ремонтують ...

  Детальніше...

   
 • В Закарпатті замість доріг-яма на ямі! За що платять водії щорічно-за проїзд по бездоріжжю!?

  Детальніше...

   
 • А чому не перейменували вул.Маяковськог о на вул.В. Маркуся,на якій він родився і виріс ?

  Детальніше...

   
 • Пропоную "аса в льотній справі" занести в книгу рекордів Гінеса, а губернатору запропонувати полетіти ...

  Детальніше...

   
 • глупость какая-то написана по сути. Вот яркий пример: "вона працює в діапазоні довжини магнітного ...

  Детальніше...

Справи призначені на сьогодні

Mihgirjraysud

Прогноз погоди

Каталог
сайтів України

український каталог