Середа, 17 січня 2018

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

Виготовлення  візи в Міжгір’ї чеські та польські. Звертайтеся за тел.: 0990888640 або 0979971742

Loading...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 1048 гостей та відсутні користувачі

Дозвіл другого з батьків при оформленні закордонного паспорта не потрібен.

Вартість «дитячого» документу така ж, як і «дорослого».

В яких випадках дитина може теретнути кордон без нотаріально посвідченої згоди одного з батьків.

thumb 780494 news m

Правила виїзду дітей за кордон змінились – з 1 квітня 2018 р. діти до 16 років, які вписані та вклеєні в паспорт батьків, перетинати кордон України не зможуть. Таку інформацію поширюють у соцмережах користувачі.

За уточненням ми звернулись до управління міграційної служби в області. А також поцікавились варістю виготовлення «дитячого» паспорта та які для цього потрібні документи. -

З 2015 року, після відповідних змін у законодавстві, що регулює видачу документів, які посвідчують особу, міграційна служба не оформляє проїзних документів дитини та не здійснює вклейку фото дитини у паспорт батьків, - коментує головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю і ЗМІ управління держміграційної служби в області Ірина Бойко. - Натомість дітям з народження оформляють паспорт для виїзду за кордон - такий самий, як у дорослих.

Законом визначено, якщо дитина має дійсний проїзний документ або вписана у паспорт одного з батьків, то ним користуються для перетину кордону до моменту закінчення терміну дії документу, але не пізніше 1 квітня 2018 р., пояснила Ірина Бойко. 

Усі паспорти громадянина України для виїзду за кордон, які зараз оформлять в підрозділах міграційної служби є біометричними, тобто містять вмонтований електронний носій, на який записані біометричні дані, параметри особи, у тому числі відбитки пальців, - каже Ірина Бойко. - Сканування відбитків дітей здійснюється з 12 років за дозволом батьків чи законних представників.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформлюється дітям від народження строком на 4 роки, громадянам віком від 16 років - строком на 10 років. Вартість «дитячого» закордонного паспорта така ж, як і для дорослих.  

Скільки коштує закордонний паспорт:

впродовж  20 днів – 557 грн. 32 коп. ( де 304 грн. 32 коп. –вартість бланка, 253 грн. – вартість послуги);

впродовж  7 днів – 810 грн. 32 коп. (де 304 грн. 32 коп. –вартість бланка, 506 грн. – вартість послуги).

Щоб оформити паспорт дитині, один з батьків разом з дитиною повинен звернутися у будь-який підрозділ міграційної служби (незалежно від місця реєстрації) та подати наступні документи:

- свідоцтво про народження (у разі оформлення паспорта для виїзду за кордон вперше особі, що не досягла 14-річного віку); - паспорт громадянина України (для осіб, що досягли 14-річного віку);

- документи, що підтверджують сплату адміністративного збору,

- у разі оформлення паспорта особі, що не досягла дванадцятирічного віку,

- одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування;

- ідентифікаційний код за наявності.

* Дозвіл другого з батьків при оформленні закордонного паспорта не потрібний.

Без нотаріально посвідченої згоди одного з батьків можна перетнути кордон:

- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства, що підтверджується записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та відсутній у пункті пропуску;

- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, з яким перетинає державний кордон громадянин України, що не досяг 16-річного віку, або у проїзному документі дитини є відповідний запис про вибуття на постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на консульський облік у дипломатичному представництві України за кордоном.

Також, без нотаріально посвідченої згоди одного з батьків можна перетнути кордон у разі пред’явлення документів або їх нотаріально посвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім чи недієздатним;

- рішення суду про надання дозволу на виїзд за межі України громадянина, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої ст. 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері)

original article image620x375

У Закарпатській області є лише третина від необхідної кількості вакцин

Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Всього наша область замовила минулого року 88 тисяч вакцин. Вакцини надходили трьома траншами і надійшло всього 26 тисяч. Тобто, менше, ніж третина від необхідної кількості.

Тому, причина поширення кору в Закарпатті не від того, що мами відмовляються вакцинувати своїх дітей, а від того, що немає достатньої кількості вакцин. За минулий рік було всього 317 випадків відмов від вакцинування, а це дуже мало.

При цьому варто зазначити, що якщо не вакцинована людина контактує з хворою на кір людиною, то можливість заразитися кором становить 97%.

На Закарпатті перші випадки поширення кору були ще в листопаді минулого року. Кір поступово почав поширюватися. Наразі зареєстровано 637 випадків. Головним чином - це діти до 17 років. Найбільше хворих серед циганських дітей. 

814738 w 300Шахраї, які крадуть номерні автомобільні знаки, зосередили увагу на автомобілях з іноземною реєстрацією. Так, якщо номер української реєстрації відновити нескладно, то знаки країн ЄС ніхто в Україні не видасть. Цим і користуються ті, що прагнуть наживи.

"Злодії знімають номерний знак, а для власника авто залишають записку з вимогою переказати вказану суму. В іншому разі номер не повернеться до господаря. Кримінальне провадження у таких справах відкривається за фактом крадіжки. Якщо буде доведено, що метою зловмисників було отримання коштів, то справу перекваліфікують за статею "Шахрайство", - повідомив начальник Центру громадських зв'язків главку МВС Київської області Микола Жукович, пише finance.ua.

Він додав, що у Київській області є випадки, коливвстановлювали особи правопорушників. Тоді справа дійшла до суду.

Активіст громадської організації "Завтра", яка об'єднує власників транзитних авто, Павло Білецький зауважив, що на заході України також зафіксували хвиля крадіжок номерних знаків.

"На Закарпатті, у Львівській області крали словацькі та польські автомобільні номери, потім вимагали у власника 2000 гривень за повернення. Якщо у вас вкрали номерний знак, потрібно звернутися до Нацполіції. У них є база правопорушників, потенційно здатних на такі дії", - розповідає він.

Активіст додав, що дехто погоджувався на умови шахраїв і обмінював гроші на номери. Однак були і ті, хто переказував кошти, а номерні знаки йому ніхто не повертав.


 http://expres.ua/

 

1516017063 holodova alergiya abo chomu varto zvertati uvagu na zimovi hvorobi 1 2018 01 14 08 52 15

Холодова алергія, обмороження та ще низка недуг чекають на нашу шкіру у зв`язку зі зниженням температури повітря. На що чекати та як уберегтися. Про це ми говорили з лікарем дерматовенерологом, професором, доктором медичних наук Юрієм Андрашком. 

- До чого у першу чергу нам слід готувати свою шкіру у період морозів?

- У період морозів завжди потрібно пам`ятати кілька речей. Щоранку ми займаємося гігієною своєї шкіри, і обличчя у тому числі. Звісно, що у жінок та чоловіків є своя технологія гігієни, однак важливо пам`ятати, що нанесення на шкіру різних речовин, враховуючи креми, бальзами, повинно бути з інтервалом мінімум півгодини з моменту нанесення до моменту виходу на вулицю. Це стосується не лише лікарських препаратів, які потрібні інколи людям при захворюваннях шкіри, а й звичайних зволожуючих гігієнічних засобів.

- А чи можна користуватися зволожуючими кремами у холодну пору?
- Справа в тому, що люди, які мають патологію бар`єрної функції шкіри, цього потребують цілий рік для того, аби забезпечити більш-менш якісний стан шкіри, і тут питання про пору року звісно ж відпадає. Але в таких випадках процедуру нанесення зволожуючих засобів варто перенести на вечірній час. А людям, у котрих шкіра не суха, просто для того, аби забезпечити їй захист, наносити зволожуючі засоби взимку не потрібно

- Які хвороби шкіри «вилазять» під час холодів?
- У першу чергу це стосується хронічних захворювань шкіри, які зазвичай загострюються саме у зимовий період. Наприклад, одне із найпоширеніших захворювань шкіри – псоріаз, домінує у період осені та зими. Інфекційні захворювання – навпаки, зимою є певна тенденція до зниження кількості інфекційних хвороб шкіри, але є певні інфекції шкіри, які також взимку стають більш активними. Аутоімунні захворювання організму та шкіри також можуть загострюватися взимку, і в першу чергу іде мова про ті проблеми, які типово проявляються на відкритих ділянках шкіри, які ніяк не захищені від холоду.

- Чи можна якось випередити цей процес захворювання, призупинити його?
- Так. Взагалі філософія сучасної медицини повинна бути такою, що ми не маємо чекати на максимальний прояв хвороби, а маємо розуміти технологію й механізм розвитку захворювання та спробувати спрофілактувати й максимально випередити хворобу. Так, є речі, які обов`язково нашим пацієнтам рекомендуються в цю холодну пору стосовно того, як їм варто поводитися, аби захистити свою шкіру від можливого загострення. Але це коли йде мова про хвору шкіру. 

- Якщо зупинитися саме на шкірі здоровій. При яких ознаках взимку треба йти до лікаря дерматолога?
- Якщо людина реєструє у себе якісь незрозумілі відчуття: свербіж, печія, дискомфорт. Звісно, це все суб`єктивно. Також у тому випадку, якщо є якась незрозуміла стала зміна шкіри, тому що реактивна – почервоніння, яке є проявом температурної аномалії, це нормальна фізіологічна реакція шкіри і організму в цілому. Але якщо ці стани трошки затрималися, то однозначно це є приводом для звернення до спеціаліста. Також має значення і холодова кропив`янка, яка проявляється уртикарними висипами або висипами, які нагадують ті, що утворюються на шкірі після контакту з кропивою. Якщо подібні висипи з`явилися на шкірі унаслідок холоду – це теж привід для звернення до лікаря. Від своєчасного звернення до дерматолога залежить об`єм тих лікувальних процедур, які необхідні пацієнтові. А якщо нехтувати цим і затягувати, то для видужання знадобиться набагато більше часу. 

Ольга Беца, Закарпатський Кореспондент

1516081107 foto segabgcom rect 9430ff515d777d5305b77816ed084682

Національний банк України установив офіційні курси валют на вівторок, 16 січня.

Долар США здорожчав на 3 копійки і його курс становить 28,56 грн. Історичний антирекорд гривня встановила майже три роки тому -  26 лютого 2015-го в офіційних курсах НБУ долар США сягнув 30,01 грн.

Євро додав 44 копійки і коштує 35,07 грн. Це - новий історичний антирекорд гривні відносно євро. Попередній був встановлений 15 січня 2018 року - 34,63 грн, перед цим - 12 січня 2018 року - 34,18 грн.

Нагадаємо, у держбюджеті на 2017 рік заклали долар по 27,2 грн. У держбюджеті-2018 заклали курс 29,3 грн за долар.

Уряд озвучив такі валютні прогнози: обмінний курс гривні (в середньому за рік) 2018-го року становитиме 29,3 грн за долар, 2019-го року - 30,5 грн за долар, 2020-го року - 31 грн за долар.

Український бізнес сподівається, що протягом найближчого року обмінний курс буде на рівні 27-30 грн за долар. Про це свідчить опитування, яке серед підприємців провів НБУ. 

Джерело

tyЗараз у пенсійному законодавстві стільки змін, що не говорять про них хіба що ліниві. Новації розуміють далеко не всі, тим більше, що закони сформовані так, що пересічним бабусям та дідусям збагнути їхній зміст просто не під силу.

Утім, перед обіцяним підвищенням пенсій покращень чекали всі пенсіонери. Але задоволеними залишились далеко не всі, бо одні отримали надбавку і понад тисячу та більше гривень, а інші – всього у кілька, а то і кількадесят гривень, причому із числа тих, у кого стаж великий. Тож сьогоднішнім гостем прес-центру газети «НЕДІЛЯ» є начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській областіАнастасія ПЕНТЕК.

Вона розповіла,скільки на Закарпатті працюючих припадає на одного пенсіонера.о

«На сьогодні в області зареєстровано понад 270 тисяч пенсіонерів. В місті Ужгород – 26472, у Мукачеві – 18543, у Хусті – 7447 пенсіонерів, – наголосила вона. – Разом з тим, хочу зазначити, що з кожним роком погіршується співвідношення працюючих і пенсіонерів, отже, зростає навантаження на Пенсійний фонд. Якщо у 2005 році в області нараховувалось близько 300 тисяч працюючих, які сплачували внески у Пенсійний фонд, і, так би мовити, утримували пенсіонерів, то на сьогодні працюючих осіб близько 196 тисяч. Статистика далеко не втішна: в нашому краї на одного працюючого вже зараз припадає в середньому півтора, а в деяких районах навіть двоє пенсіонерів.

zakarpatpost.net

aw4etygВіце-прем’єр Павло Розенко заявив, що середня зарплата в Україні на вересень 2018 року складе 10 тис. грн. На кінець 2017 року вона була 8750 грн.

Німеччина

Країна займає лідируючі позиції в Європі за рівнем економічного розвитку і зростанням доходів населення. Більше німців отримують лише жителі Люксембурга, Данії, Швеції і Фінляндії. Торік середня зарплата в Німеччині склала 3703 євро на місяць до сплати податків. Після вирахування податків – 2225. У країні чим більше працівник отримує, тим вища ставка податку. Крім цього, з зарплат німців вираховують чотири соціальні внески. Загальний платіж становить близько 40% доходу.

Франція

Середня зарплата не регулюється на державному рівні. Розмір оплати встановлюється під час переговорів між працівником і роботодавцем, після чого фіксується в трудовому контракті. На заробітки впливає освіта, досвід і кваліфікація. Середня зарплата 2017 року склала 2900 євро на місяць. Після сплати податків та соціальних внесків – 2200 євро.

Італія

Середня зарплата торік склала 2415 євро. На податки вираховують – від 23% до 43%. Зарплати залежать від посади і виду трудового договору. Італійці, що займають керівні посади, в середньому заробляють 101 224 тис. євро на рік. Зарплата кадрових співробітників становить близько 54 тис. євро на рік. Дрібні службовці отримують близько 30 тис. євро. Найменше – 25 тис. євро на рік, мають робітники.

Польща

Мінімальна заробітна плата в Польщі – 2000 злотих. Це близько 16 тис. грн. Станом на перший квартал 2017 року, середня зарплата в Польщі складала 4 353 злотих з урахуванням податків. У гривнях поляк у середньому отримує понад 35 тис.

zakarpatpost.net

Дочірні категорії

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Анекдот дня

Одна жінка викликала слюсаря:
- Розумієте, – каже, – у мене щось
з шафою сталося. Як по
вулиці трамвай пройде, двері злітають
з петель. Може, петлі підварити треба
або зміцнити, або взагалі замінити?
Слюсар зняв туфлі, заліз в шафу і став
чекати трамвая, щоб зрозуміти,
в чому ж тут справа. Звісно, в цей час
заходить чоловік. бачить чоловічі
туфлі, відкриває двері шафи – а там дядько.
- Ти що тут робиш, падлюка ?!
- Не повірите – трамвая чекаю!

Пряма трансляція телеканалу "112 Україна"

Публікації

Loading...

Ми в соц. мережах

Останні коментарі

 • Missles of the very same kind have varying speeds. my web site; core gaming online: dev-coregaming.pantheonsite.io ...

  Детальніше...

   
 •  
 • Yoᥙr style iѕ unique in comparison t᧐ otһer people I've reɑd stuff from. Many tһanks fߋr posting wheen ...

  Детальніше...

   
 • Thanks very nice blog! Visit my homeρage - runescape 07 gold: all4webs.com/mickeyklawiter71 ...

  Детальніше...

   
 • Υeѕ! Finally ѕomeone writes abօut runescape mills f᧐r sale. Feel free tto suref tߋ my web site ...

  Детальніше...

   
 • Hi everyone, it'ѕ my first pay a quiick viskt ɑt thіѕ website, аnd piece of writing iis actyually ...

  Детальніше...

   
 • Thіs post offeгs ⅽlear idea in support ⲟf the new visitors оf blogging, tһat іn fact һow toⲟ ɗo ...

  Детальніше...

   
 • Ӏ ҝnoԝ this web site presentѕ quality baseed posts ɑnd extra data, iѕ there any othеr web site ԝhich ...

  Детальніше...

   
 • Attractive section of cоntent. I ϳust stumbled uрon your blog аnd in acxession capital tߋ sɑy that I ...

  Детальніше...

   
 • If some one wishes tо be updated with neest technologies afterward һе must be pay a visut thіs web ...

  Детальніше...

   
 • whoah tthis weblog iss magnificent і ⅼike studying үour posts. Keeep uup the good w᧐rk! Yoou realize ...

  Детальніше...

   
 • Hey thеre are using Wordprss for your blog platform? Ι'm neѡ to thhe blog world but Ӏ'm trуing to get ...

  Детальніше...

   
 • Hey I қnow this iis off topicc Ьut I waѕ wondering if you knew off any widgets Ι could add to my blog ...

  Детальніше...

Справи призначені на сьогодні

Mihgirjraysud

Прогноз погоди

Каталог
сайтів України

український каталог