Середа, 14 листопада 2018

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

Виготовлення  візи в Міжгір’ї чеські та польські. Звертайтеся за тел.: 0990888640 або 0979971742

Loading...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 946 гостей та відсутні користувачі

DSCN8793Згідно укладених угод про співпрацю та графіку спільних заходів 08 листопада 2018 року Міжгірською районною філією Закарпатського ОЦЗ та Міжгірським професійним ліцеєм проведено профорієнтаційні виїзні заходи для учнівської молоді в ЗОНЗ (загальноосвітні навчальні заклади) Тереблянської долини - Син.Полянській та Синевирській ЗОШ І-ІІІ ст., Негровецькому НВК І-ІІІ ст. ім. В.Росохи. 

Метою проведення даних заходів - поглиблення рівня знань школярів про динаміку розвитку ринку праці, актуальні професії та правила вибору фаху.

Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини.

Обираючи професію учні повинні чітко знати свої нахили, уподобання, захоплення, які необхідно вміло пов’язати з кон’юнктурою ринку праці, потребами місцевих працедавців, перспективами розвитку економіки краю. 

В ході проведення заходів  учні ознайомились із мінливим світом професій та професіями майбутнього, обговорили поради щодо правильного вибору майбутнього фаху і навчального закладу. Особлива увагу було звернуто на здобуття професій та спеціальностей на базі навчальних закладів нашого району, а саме: Міжгірського професійного ліцею та Міжгірського медичного коледжу.

DSCN8788

Разом з тим, для учнів проведено презентацію безкоштовної «Платформи державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри» (сайт profi.dcz.gov.ua), де вони у дистанційному форматі можуть пройти психодіагностичне тестування за відповідними методиками.

На завершення зустрічей усіх випускників загальноосвітніх шкіл запрошено 29 листопада 2018 року взяти  участь у Ярмарку кар’єри, яка буде проводитись на базі Колочавського МНВК (міжшкільного навчально-виробничого комбінату). 

Дані заходи проведені за участю спеціалістів Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ Івана Барана, Оксани Дубів, Євгенії Бундзяк та представника Міжгірського професійного ліцею Оксани Шандор. 

 

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірського районного центру зайнятості 

 

59% респондентів, опитаних соціологічною групою "Рейтинг", Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова і Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), вважають основною проблемою для себе підвищення тарифів на комунальні послуги, 52% - низькі зарплати і пенсії.

1542118808 financial problems 640x394Про це свідчать результати опитування, передають Українські Новини.

Крім того, 42% опитаних вважають головною проблемою для них підвищення цін на основні товари, 28% - війну на Донбасі, від 17 до 19% - корупцію, безробіття і неякісну медицину, 11% - недостатній рівень соціального захисту.

Також, згідно з результатами опитування, 78% українців вважають, що держава рухається в неправильному напрямку, 12% вважають напрямок розвитку країни правильним.

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 19 жовтня по 2 листопада.

Всього було опитано 10 тис. жителів України від 18 років.

Допустима похибка не перебільшує 1,0%.

Джерело

DSCN8952Цими днями в приміщенні консалтингового центру Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ відбулася координаційна нарада між працівниками місцевої служби зайнятості (керівник – Ігор Казибрід) та Міжгірського районного відділу державної виконавчої служби (керівник – Олександр Білинець) з питань налагодження дієвої співпраці щодо реалізації завдань, що стоять перед відповідними державними установами. В ході зустрічі обговорено питання організації систематичного обміну необхідною інформацією між вказаними підрозділами, забезпечення надання ефективної допомоги в працевлаштуванні клієнтам служби зайнятості, зокрема платникам аліментів, що потребують допомоги в пошуці роботи, надання іншої посильної допомоги безробітним з боку органів виконавчої служби, що сприятиме їм в подальшому знаходженні підходящої роботи.

 

Міжгірська районна філія Закарпатського ОЦЗ

IMG 20181113 103745Цими днями за ініціативи директора Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ Ігора Казибріда було ініційовано та проведено робочу зустріч між керівництвом ТДВ «Міжгірський лісокомбінат» та головами ряду населених пунктів Міжгірщини, де на даний час відчуваються найбільші проблеми із зайнятістю населення. В ході зустрічі обговорено ряд актуальних питань, зокрема узгоджено координацію зусиль щодо організації можливостей для шукачів роботи – жителів населених пунктів Майданської долини знайти роботу в смт. Міжгір'я. При цьому досягнуто згоди про організацію в разі потреби спеціального автобусного маршруту Міжгір'я-Лісковець за рахунок деревообробного підприємства для своїх майбутніх працівників. Зі свого боку керівники зацікавлених органів місцевого самоврядування: Майданський сільський голова Олександр Маркович, Верхньо-Бистрянський сільський голова Іван Белень, Голятинський сільський голова Володимир Попович, Лісковецький сільський голова Володимир Маскаль та Соймівський голова Василь Галай взяли на себе зобов’язання в найближчий період на своїх підвідомчих територіях провести необхідну роз’яснювальну роботу щодо інформування всіх зацікавлених в найближчому працевлаштуванні про умови праці та транспортну доступність ТДВ «Міжгірський лісокомбінат». Після зустрічі учасники зібрання мали можливість безпосередньо ознайомитися з сучасним виробничим процесом та майбутніми умовами праці своїх односельчан.

IMG 20181113 103729За словами директора ТДВ «Міжгірський лісокомбінат» Івана Ледіди на даний час є реальна можливість прийняття на роботу працівників (незалежно від віку, статі, кваліфікації), бажаючих працювати за професіями «верстатник деревообробних станків», «складальник пиломатеріалів», «підсобний робтіник», «рамник», «слюсар». Заробітна плата відрядна і може складати від 6000 грн. в залежності від виду виконуваних робіт. Можлива робота на умовах «вахтового методу» для працівників із інших населених пунктів Міжгірського району. Наприклад для жителів сіл Сойми, Майдан, Верхній Бистрий, Голятин, Новоселиця, Лісковець можливий щоденний довоз за рахунок підприємства. Тож за більш детальною інформацією завжди можна звернутися за телефонами: +3803146 2-12-50 або +30660771068 або в Міжгірську районну філію Закарпатського ОЦЗ.

 

Міжгірська районна філія Закарпатського ОЦЗ

 

Учорашні ігрища філіалу російської церкви в Україні навколо зустрічі з президентом Порошенком були виключно для кремлівської пропаганди

457172

Отже, що відбулося, і які це матиме наслідки. Перше – зустріч Петра Порошенка з представниками УПЦ МП була призначена в Українському домі. Про це було попередньо повідомлено Онуфрія та підпорядкованих йому кліриків. Знаючи, що відбудеться така зустріч, до Києва з'їхалася солідна компанія московських батюшок. Які, зрештою, стали заручниками митрополита та його найближчого оточення, які з подачі Москви вирішили перетворити цю історію на фарс. Для російських пропагандистських телеканалів. Їм це вдалося. Проте про наслідки для себе тут, в Україні, батюшки не подумали.

Друге – попівська сходка в Лаврі, названа "собором єпископів", прийняла постанову з 12 пунктів, у якій, насправді, важливі лише три – четвертий, п'ятий і десятий. Четвертий пункт постанови засвідчує, що УПЦ МП не хоче, щоб її якось перейменовували і погрожуєзахищати свої права "всіма законними засобами, які передбачені "Основами соціальної концепції Української Православної Церкви", законодавством України та Європейською Конвенцією з прав людини". Якщо ВР прийме закон, яким зобов'яже цю церкву перейменуватися, а після вчорашнього демаршу вона його прийме обов'язково, то позиватися Онуфрій і компанія можуть куди завгодно, жодних юридичних наслідків це не матиме. Звісно, Москва може купити кілька західних правозахисників, які щось заявлять, проте ніколи світський судовий орган не втручатиметься в церковні справи.

П'ятий пункт завершується фразою "євхаристичне спілкування Української Православної Церкви з Константинопольським Патріархатом на даний час є неможливим і припиняється". УПЦ МП за церковними канонами не має відповідного статусу, аби припиняти євхаристичне спілкування. Вона – не самостійна у своїх рішеннях. Після 11 жовтня територія України канонічно входить до Вселенського Патріархату, тут більше не існує розколу на три гілки, всі православні церкви підпорядковуються Матері Церкві, тобто Константинополю. І, за великим рахунком, українська влада, спираючись на канонічне право, може взагалі не перереєстровувати московську церкву навіть під іншою назвою, адже на одній території існує лише одна православна церква. І це – не УПЦ МП.

Десятий пункт звучить так: "Собор єпископів закликає Константинопольський Патріархат до діалогу з Українською Православною Церквою за братньої участі всіх Помісних Православних Церков із метою соборного вирішення цієї проблеми". Почекайте, так ви ж у п'ятому пункті припинили євхаристичне спілкування з Константинополем! Виходить, як в тому анекдоті – і до багатих, і до красивих.

Третє – окрім згаданої постанови "собор єпископів" УПЦ МП прийняв ще й заяву, в якій попи пояснили, чому відмовилися йти до Українського дому. Найважливіший у цій заяві останній абзац: "Собор єпископів Української Православної Церкви підтверджує свою готовність до зустрічі з президентом України, але на церковній території". А на якій? Можна організувати таку зустріч на території, наприклад, Михайлівського чи Видубицького монастирів УПЦ КП, які є церковними. Навіть у Лаврі, частину споруд якої не встигли заграбастати московські попи.

Цікавою у цьому контексті є думка, висловлена в інтерв'ю "Главкому" митрополитом Черкаським і Канівським Софронієм. Коли в нього спитали, чи може бути для зустрічі з президентом обрана альтернативна Лаврі локація, він чесно відповів: "Там нічого другого не буде, і очікувати нічого іншого не варто". "Я їх питав (учасників Собору): що ви після сьогоднішнього засідання робитимете вдома? А у відповідь – тиша. Хто ойкає, хто айкає, все те саме, що і раніше. Мізків немає", - констатував один із лояльно налаштованих до ідеї автокефальної церкви священик УПЦ МП.

Що буде далі після вчорашнього демаршу? Насправді, жодної конспірології. Перше – підготовка до об'єднавчого Собору триває за своїм графіком і попри фейки російської пропаганди, які бездумно тиражуються українськими ЗМІ. Іноді здається, що наших журналістів потрібно відправити на курси з релігієзнавства, аби вони хоча б трохи розумілися на церковних справах, про які пишуть.

Друге – за даними ЗМІ, Порошенко все ж зустрівся у закритому режимі з трьома ієрархами УПЦ МП. Це зовсім небагато, проте хоча б якийсь рух. Константинополь бажає, щоб на об'єднавчому соборі були представники всіх трьох церков, проте не наполягає на цьому. УПЦ МП учора продемонструвала, що є непереговороздатною. Чим полегшила справу прихильникам автокефалії.

Третє – попри галас, здійнятий кремлівськими медіа та їх крикливими філіями в Україні, варто зауважити, що демарш московських попів завдав іміджевого удару по них, а не по владі. Це вже який раз Порошенко протягнув руку Онуфрію і його підшефним? Третій чи, може, навіть, більше. Ті взаємністю не відповідають. Аби не вийшло, що наступного разу їм ніхто вже руку не протягне. Хіба з рішенням суду про виселення самозванців зі споруд, які за законом належать українській державі й українському народу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Жінку намагалися врятувати лікарі, госпіталізувавши до реанімації після страшної аварії

457184

Про це йдеться у сюжеті телеканалу Sirius рідні жінки, пише Depo.Закарпаття.

Четверо закарпатських заробітчан загинули в аварії поблизу чеського міста Тршинець. Інформацію підтвердили у Міністерстві закордонних справ України. ДТП трапилось о 4-й ранку 11-го листопада. Загиблі – з Хустщини та Виноградівщини. Рідні збирають гроші, щоб доправити тіла додому та поховати.

У реанімації померла п'ята постраждала. Жінку намагалися врятувати лікарі, госпіталізувавши до реанімації після страшної аварії. Вона є родичкою загиблого водія.

Depo.Закарпаття

er1На виконання відповідного розпорядження голови Закарпатської ОДА та у рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в області тривають рейдові перевірки. У зв’язку з цим створені спільні робочі (мобільні) групи, до складу яких входять представники Управлінь Держпраці та Укртрансбезпеки у Закарпатській області, Департаменту інфраструктури, розвитку Закарпатської облдержадміністрації, Патрульної поліції.

Такі заходи мають на меті забезпечити не лише безаварійні перевезення автомобільним транспортом, подбати про безпеку пасажирів і вантажів, запобігти виникненню дорожнього травматизму, а й посилити контроль за додержанням автомобільними перевізниками вимог законодавства про працю та законодавства про автомобільний транспорт.

Нещодавно таке відпрацювання на автодорозі Київ-Чоп біля стаціонарного поліцейського поста (на околиці Мукачева), а сьогодні – неподалік обласного центру. Учасники рейду звертали увагу на справність транспортних засобів, наявність усіх необхідних документів, а фахівці Управління Держпраці наголошували на необхідності офіційного оформлення трудових стосунків водіїв з їхніми роботодавцями.

http://dzerkalo-zakarpattya.com

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Анекдот дня

Одна жінка викликала слюсаря:
- Розумієте, – каже, – у мене щось
з шафою сталося. Як по
вулиці трамвай пройде, двері злітають
з петель. Може, петлі підварити треба
або зміцнити, або взагалі замінити?
Слюсар зняв туфлі, заліз в шафу і став
чекати трамвая, щоб зрозуміти,
в чому ж тут справа. Звісно, в цей час
заходить чоловік. бачить чоловічі
туфлі, відкриває двері шафи – а там дядько.
- Ти що тут робиш, падлюка ?!
- Не повірите – трамвая чекаю!

IMG 20180524 WA0000

IMG 20180524 WA0001

Публікації

Loading...

Ми в соц. мережах

Останні коментарі

 • Прикро, що Україна опустилася нижче Гондурасу. Сучий Вальцман наєбав народ, бо обіцяв, коли стане ...

  Детальніше...

   
 • ой. кого я бачу. михайло михайлович.

  Детальніше...

   
 • Зазвичай цінники під товаром це перше, друге на ціннику не видно найменування товару (це ціна на інший ...

  Детальніше...

   
 • Доскакались, здобулы! Слава Синдрому Дауна!

  Детальніше...

   
 • проститутка

  Детальніше...

   
 • Дай Боже отцю Євгенію, його сім'ї,родині, Божої благодаті.Це священник від Бога.Хай всі священослужител ...

  Детальніше...

   
 • "роз’їжджаються по домівкаХ"

  Детальніше...

   
 • надеюсь посадят оборотней чтоб другим не повадно было

  Детальніше...

   
 • "На Міжгірщині ремонтують дорогу до Сеневирського озера" Озеро Синевирське!!! Сподіваємося ремонтують ...

  Детальніше...

   
 • В Закарпатті замість доріг-яма на ямі! За що платять водії щорічно-за проїзд по бездоріжжю!?

  Детальніше...

   
 • А чому не перейменували вул.Маяковськог о на вул.В. Маркуся,на якій він родився і виріс ?

  Детальніше...

   
 • Пропоную "аса в льотній справі" занести в книгу рекордів Гінеса, а губернатору запропонувати полетіти ...

  Детальніше...

   
 • глупость какая-то написана по сути. Вот яркий пример: "вона працює в діапазоні довжини магнітного ...

  Детальніше...

Справи призначені на сьогодні

Mihgirjraysud

Прогноз погоди

Каталог
сайтів України

український каталог