Середа, 17 січня 2018

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

Виготовлення  візи в Міжгір’ї чеські та польські. Звертайтеся за тел.: 0990888640 або 0979971742

Loading...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті один гість та відсутні користувачі

Блецкан 1Наша довідка:

Василь Блецкан народився 27 вересня 1964 року в с. Голятин у сім’ї колгоспників. На даний час  працює в управлінні соціального захисту населення  райдержадміністрації на посаді завідувача сектору державних соціальних інспекторів. 

 

Освіта:

Закінчив Голятинську середню школу, навчався в Міжгірському професійно-технічному училищі №12, яке закінчив з відзнакою в 1982 році. В цьому ж році вступає до УжНУ на факультет фізики. Закінчивши  перший  курс, призваний на службу в армію. Після демобілізації продовжив навчання в університеті.

Робота:

У 1989 році дипломованим спеціалістом був направлений на роботу на завод «Селена» в Міжгір’ї на посаду інженера-технолога. З 1992 по 1995 роки працював у  Міжгірській податковій  інспекції. У 1996 році очолив Міжгірське ВУЖКГ. На долю очолюваного ним колективу випали нелегкі часи – паводок 1997-1998 рр., снігопад 1998 року. Постачання води було під загрозою. Загалом на комунальну службу було чимале навантаження. Завдяки злагодженості в роботі під його керівництвом вдалося уникнути серйозних проблем, завданих нашому району стихією.

З 2001 року почав працювати в УСЗН райдержадміністрації на різних посадах. 

Політична діяльність:

Політичну діяльність розпочав у 1991 році, коли вступив до складу районної організації «Народний Рух України». В числі перших брав участь в піднятті Державного Прапора України на території  тодішнього заводу «Селена», де працював, а згодом і в районі. Разом з побратимами брав активну участь в поваленні комуністичного режиму на Міжгірщині. 

У 2004 році,  ставши членом партії «Наша Україна»,  за списками ввійшов до складу  депутатів районної ради. У 2010 році пішов на вибори за мажоритарною системою. Від рідного села Голятин був обраний депутатом районної ради. Був членом партії «Єдиний центр», з якої за об’єктивних причин вийшов. На сьогоднішній день – безпартійний.  

Депутатська діяльність:

Йдучи на вибори, мав намір розв’язати цілий ряд проблем свого села. Хотілося, щоб рідний населений пункт був не гірший за інші. Слава Богу, вдалося зберегти і відремонтувати таку потрібну для селян амбулаторію. Та проблема в іншому – немає кваліфікованого лікаря. На Голятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів  провели заміну вікон та дверей на енергозберігаючі. Нарешті дочекалися коштів на ремонт дитячого садка – заміну вікон, придбання холодильної установки, нових меблів тощо. Радує, що вдалося зрушити й іншу не менш важливу проблему для села – ремонт клубу. Виділено кошти на виготовлення проектної документації на центр дозвілля для сільської молоді.

Були виділені кошти і на облаштування під’їзних доріг до двох сільських цвинтарів. За сприяння райдержадміністрації вдалося ліквідувати зсув у присілку Обляска. 

Допомагав односільчанам у вирішенні особистих проблем, які потребували втручання депутата. Звичайно, хотілося б більше зробити для своїх людей, але, на жаль, не все залежить від народного обранця.

Що хвилює депутата?

Звичайно, хвилює зруйнована  дорога Майдан-Новоселиця, яка не ремонтувалася понад 10 років, хоча в 2014 році з районного бюджету були передбачені кошти на ці цілі. Та тодішній голова райдержадміністрації Андрій Шекета зміг використати за призначенням тільки частину коштів. Занепокоєний приміщенням колишнього інтернату. Наразі там знаходиться дитячий садок. Але було прийнято рішення на його базі створити навчальний комплекс, на що були передбачені кошти. Однак голова районної ради Іван Ярема цей проект, як кажуть, «зрізав на корені» і на це були в нього свої необґрунтовані мотивації.  Та на даний час в супереч своїм діям голова райради посприяв у створенні такого ж навчального комплексу в Негровці, де директорує його брат.

Я  вважаю, що таким чином І. Ярема помстився мені за мою принципову позицію депутата, який за будь-яких обставин відстоює інтереси своїх виборців, рідного краю.

Депутатські плани:

Ми на порозі виборів, які, як ми відчуваємо, будуть жорсткими в політичному плані. Чи буду в них брати участь? Відповідь однозначна – так. Від якої політичної сили висуватимусь – ще не визначився. Не скриваю, пропозицій багато. З якою програмою йтиму на вибори? Програма одна – відродження та розбудова рідного краю.

Висновок:

За розмови Василь Блецкан був небагатослівним. Відчувалося невдоволення депутата роботою районної влади, розчарування в політичній ситуації в державі. Знаючи його життєву позицію, принциповість у прийнятті рішень на зібраннях депутатів районної ради, віриться, що він буде у числі тих, кому віддадуть свої голоси виборці.

 Марія Рубець

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Анекдот дня

Одна жінка викликала слюсаря:
- Розумієте, – каже, – у мене щось
з шафою сталося. Як по
вулиці трамвай пройде, двері злітають
з петель. Може, петлі підварити треба
або зміцнити, або взагалі замінити?
Слюсар зняв туфлі, заліз в шафу і став
чекати трамвая, щоб зрозуміти,
в чому ж тут справа. Звісно, в цей час
заходить чоловік. бачить чоловічі
туфлі, відкриває двері шафи – а там дядько.
- Ти що тут робиш, падлюка ?!
- Не повірите – трамвая чекаю!

Пряма трансляція телеканалу "112 Україна"

Публікації

Loading...

Ми в соц. мережах

Останні коментарі

 • Missles of the very same kind have varying speeds. my web site; core gaming online: dev-coregaming.pantheonsite.io ...

  Детальніше...

   
 •  
 • Yoᥙr style iѕ unique in comparison t᧐ otһer people I've reɑd stuff from. Many tһanks fߋr posting wheen ...

  Детальніше...

   
 • Thanks very nice blog! Visit my homeρage - runescape 07 gold: all4webs.com/mickeyklawiter71 ...

  Детальніше...

   
 • Υeѕ! Finally ѕomeone writes abօut runescape mills f᧐r sale. Feel free tto suref tߋ my web site ...

  Детальніше...

   
 • Hi everyone, it'ѕ my first pay a quiick viskt ɑt thіѕ website, аnd piece of writing iis actyually ...

  Детальніше...

   
 • Thіs post offeгs ⅽlear idea in support ⲟf the new visitors оf blogging, tһat іn fact һow toⲟ ɗo ...

  Детальніше...

   
 • Ӏ ҝnoԝ this web site presentѕ quality baseed posts ɑnd extra data, iѕ there any othеr web site ԝhich ...

  Детальніше...

   
 • Attractive section of cоntent. I ϳust stumbled uрon your blog аnd in acxession capital tߋ sɑy that I ...

  Детальніше...

   
 • If some one wishes tо be updated with neest technologies afterward һе must be pay a visut thіs web ...

  Детальніше...

   
 • whoah tthis weblog iss magnificent і ⅼike studying үour posts. Keeep uup the good w᧐rk! Yoou realize ...

  Детальніше...

   
 • Hey thеre are using Wordprss for your blog platform? Ι'm neѡ to thhe blog world but Ӏ'm trуing to get ...

  Детальніше...

   
 • Hey I қnow this iis off topicc Ьut I waѕ wondering if you knew off any widgets Ι could add to my blog ...

  Детальніше...

Справи призначені на сьогодні

Mihgirjraysud

Прогноз погоди

Каталог
сайтів України

український каталог