Четвер, 13 грудня 2018

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

Виготовлення  візи в Міжгір’ї чеські та польські. Звертайтеся за тел.: 0990888640 або 0979971742

Loading...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 474 гостей та відсутні користувачі

1360390155

На молодика жінка перебуває на спаді своєї енергії, тому не варто перенапружуватися в будь-яких сферах життя, бережіть себе і свої сили. Чоловік в дні молодика навпаки, знаходиться на піку своєї активності. В повний місяць ситуація змінюється.

Молодик в березні 2018 року відбудеться 17 березня, молодик буде в знаку Овен.
Вплив Молодика зазвичай несприятливий для людини. Висока ймовірність загострення хронічних захворювань, небезпечні перевантаження і ризиковані заходи. Молодик Маріа почнеться о 16.30 за московським часом. До молодика - спадаючий місяць, після молодика - зростаючий місяць.
Цей місяць молодика в Овні сприятливий для активних дій. Сприятливо закінчувати старі справи. Потрібно буде швидко і чітко приймати рішення на основі логіки, розуму і аналізу, не піддаючись емоціям.
Під час впливу молодика висока ймовірність загострення хронічних захворювань, небезпечні перевантаження і ризиковані заходи. Схильність до ліні, неправильних дій або ілюзіям може привести до втрат в бізнесі, творчості. Такий стан характерний для попереднього і наступного дня від Молодика.
На молодика прийнято позбавлятися від всього старого, починати нові справи, запасатися здоров'ям. Крім того, в цей період добре проводити любовні ритуали.
Молодик - завжди стрес для людини, енергетика падає, час переходу зі старого циклу в новий. Висока ймовірність загострення хронічних захворювань, небезпечні перевантаження і ризиковані заходи. Зростає схильність до ліні, неправильних дій або ілюзіям може привести до втрат в бізнесі, творчості. Такий стан також характерно для попереднього і наступного дня від Молодика.
На молодика жінка перебуває на спаді своєї енергії, тому не варто перенапружуватися в будь-яких сферах життя, бережіть себе і свої сили. Чоловік в дні молодика навпаки, знаходиться на піку своєї активності. В повний місяць ситуація змінюється.
Вплив молодика на людину триває протягом декількох днів. У цей час з'являються слабкість, емоційна нестійкість, стомлюваність. Тому переважно відмовитися від великих навантажень, не приймати важливих рішень, найкраще присвятити час відпочинку, медитацій і духовних практик. За день до молодика запальність, конфліктність і неготовність зрозуміти інших тільки посиляться. Навколишні люди будуть вперті й агресивні, і ніякі аргументи не матимуть силу, якщо рішення вже прийнято. Імовірність того, що вдасться домовитися і бути зрозумілим, дуже низька. На ці дні краще не призначати важливих переговорів і не влаштовувати з'ясування стосунків. Цей короткий період чреватий помилками, нерозумними діями. Краще не займатися фінансовими справами, не робити великих покупок.
Людина в цю місячну добу і перш за все в сам пік молодика звільняється від всього непотрібного - як на фізіологічному рівні, так і на тонкому енергетичному. Тому краще всього в цей час підлаштуватися під природні біоритми і допомогти собі очиститися від шлаків: провести дієти, також розвантажити свій емоційний стан, попрацювати з свідомістю і підсвідомістю. Голодування в молодика попереджає деякі хвороби. Перші дні молодика дуже сприятливі для позбавлення від шкідливих звичок і складання планів на майбутнє.
Під час молодика людський організм знаходиться на мінімумі своєї життєвої активності. Це несе слабкий імунітет, тонку емоційну нестабільність, депресію, схильність до страхів. Особливо сильно в молодика реагують чоловіки. Вони відчувають напруженість, підвищену емоційність, агресивність, замикаються в собі.
Ритуал на молодика, який допоможе виконати бажання і змінити життя
На молодика дуже сприятливо дивитися на вогонь. Запаліть свічку і увійдіть в стан спокою. Починайте перебирати в пам'яті всі події, які відбулися з вами за останній місячний місяць. Не варто засмучуватися, якщо в спогадах спливуть не дуже приємні моменти. Спробуйте поглянути на ситуацію спокійно і зробити для себе необхідні висновки. Після починайте уявляти собі те, як би ви хотіли прожити новий місячний місяць. Важливі навіть найдрібніші деталі вашої картини майбутнього - саме ці дрібниці допоможуть вашій думкоформаі закріпитися в тонкому світі і після реалізуватися.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Анекдот дня

Одна жінка викликала слюсаря:
- Розумієте, – каже, – у мене щось
з шафою сталося. Як по
вулиці трамвай пройде, двері злітають
з петель. Може, петлі підварити треба
або зміцнити, або взагалі замінити?
Слюсар зняв туфлі, заліз в шафу і став
чекати трамвая, щоб зрозуміти,
в чому ж тут справа. Звісно, в цей час
заходить чоловік. бачить чоловічі
туфлі, відкриває двері шафи – а там дядько.
- Ти що тут робиш, падлюка ?!
- Не повірите – трамвая чекаю!

IMG 20180524 WA0000

IMG 20180524 WA0001

Публікації

Loading...

Ми в соц. мережах

Останні коментарі

 • Прикро, що Україна опустилася нижче Гондурасу. Сучий Вальцман наєбав народ, бо обіцяв, коли стане ...

  Детальніше...

   
 • ой. кого я бачу. михайло михайлович.

  Детальніше...

   
 • Зазвичай цінники під товаром це перше, друге на ціннику не видно найменування товару (це ціна на інший ...

  Детальніше...

   
 • Доскакались, здобулы! Слава Синдрому Дауна!

  Детальніше...

   
 • проститутка

  Детальніше...

   
 • Дай Боже отцю Євгенію, його сім'ї,родині, Божої благодаті.Це священник від Бога.Хай всі священослужител ...

  Детальніше...

   
 • "роз’їжджаються по домівкаХ"

  Детальніше...

   
 • надеюсь посадят оборотней чтоб другим не повадно было

  Детальніше...

   
 • "На Міжгірщині ремонтують дорогу до Сеневирського озера" Озеро Синевирське!!! Сподіваємося ремонтують ...

  Детальніше...

   
 • В Закарпатті замість доріг-яма на ямі! За що платять водії щорічно-за проїзд по бездоріжжю!?

  Детальніше...

   
 • А чому не перейменували вул.Маяковськог о на вул.В. Маркуся,на якій він родився і виріс ?

  Детальніше...

   
 • Пропоную "аса в льотній справі" занести в книгу рекордів Гінеса, а губернатору запропонувати полетіти ...

  Детальніше...

   
 • глупость какая-то написана по сути. Вот яркий пример: "вона працює в діапазоні довжини магнітного ...

  Детальніше...

Справи призначені на сьогодні

Mihgirjraysud

Прогноз погоди

Каталог
сайтів України

український каталог