Вівторок, 23 липня 2019

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

До уваги читачів Міжгір'я онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1562830706 378210 1

Акціонерне товариство "Укрпошта" знову заявляє про необхідність збільшення тарифу на доставку пенсій та відмовляється доставляти пенсії за поточним тарифом з 1 січня 2020 року.

Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook

"Я заздалегідь попереджаю вас, Міністерство соціальної політики і Пенсійний фонд України, про те, що з 1 січня 2020 року АТ "Укрпошта" не доставлятиме пенсії за поточним збитковим тарифом", - написав він у своєму зверненні до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра соціальної політики Андрія Реви, віце-прем'єр-міністра Павла Розенка і керівника Пенсійного фонду Євгена Капінуса.

Зі слів Смілянського, в уряду на сьогодні є 2 шляхи виходу з ситуації: або затвердити нові тарифи на доставку пенсій, або винести послугу з доставки пенсій на відкритий тендер.

"Доставка пенсій, як і доставка газет, не входить до переліку обов'язкових поштових послуг в рамках Всесвітнього поштового союзу, і вони можуть надаватися національним оператором поштового зв'язку на ринкових умовах. Але ще раз - на ринкових умовах, визначених на відкритому тендері, а не за регульованим тарифом або виписаною під один банк постановою, як це було з переселенцями Донбасу або недавньою постановою Кабміну щодо пілотного проекту з доставки пенсій ", - підкреслив він.

Смілянський також нагадав, що "Укрпошта" зверталася до уряду з проханням підтримати законопроект про надання національному поштовому оператору обмеженого кола банківських послуг.

"Ухвалення цього проекту закону дало б змогу протягом 4-5 років знизити витрати Пенсійного фонду на доставку пенсій до нуля і одночасно зробити так, щоб Україна не була на рівні Танзанії з доступу до фінансових послуг, де 37% українців не мають базового банківського рахунку. На жаль, поштових реформаторів тут знову спіткала невдача, бо законопроект №6601 отримав негативний висновок вашого уряду", - прокоментував генеральний директор.

Він підкреслив, що у чинного уряду є час до 1 вересня, щоб врегулювати проблемне питання.

"Не треба закулісних домовленостей, численних безрезультатних нарад (ми вже маємо рік досвіду, як можна заговорити тему) і підкладання свинки наступному уряду. Не треба популістських висловлювань щодо рівня наших зарплат щодо листонош, ми їх більше ніж виправдовуємо, а листоноші тому і не отримували в попередні періоди гідну заробітну плату, що їхня праця з доставки пенсій не цінувався і не оплачувався державою. Не треба розповідати про складнощі бюджету Пенсійного фонду, оскільки незважаючи на все це ви знаходили кошти на низку інших соціально важливих питань - і на дітей, і на видатки Пенсійного фонду, і на дороги і навіть на кіно і стартапи. І тільки чомусь на 4 млн пенсіонерів і 70 тис. листонош їх завжди не вистачало", - зазначив Смілянський.

Як повідомлялося, "Укрпошта" домовилася з Пенсійним фондом про доставку пенсій у 2019 році після виділення компанії 500 млн гривень на покриття збитків.

Суд зобов'язав "Укрпошту" відкрити закриті відділення в селах з численостью населення 2 тис. осіб.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ВІДЕО НОВИНИ

Останні коментарі

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах