Понеділок, 16 липня 2018

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

Виготовлення  візи в Міжгір’ї чеські та польські. Звертайтеся за тел.: 0990888640 або 0979971742

Loading...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті один гість та відсутні користувачі

Світлина від Vasil Iurik.На урочистості збори  працівників Міжгірського ВП Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області з нагоди третьої річниці патрульної поліції  прийшли керівники району та селища, щоб від імені громади Міжгірщини привітати поліцейських з їх професійним святом.  

"Щиро вдячний за роботу, яку професійно виконують наші поліцейські. Бажаю миру, злагоди, спокою та здоров'я." - пише у своій сторінці голова районної державної адміністрації Василь Юрик.

Заступник голови районної ради Іван Кость  подякував працівникам поліції за  мужність, витримку та самовіддачу з якою вони охороняють  життя та здоров’я мешканців краю

За сумлінне виконання службових обов’язків, фаховість, дотримання присяги на вірність народу України, забезпечення охорони прав і свобод громадян найкращих поліцейських нагородили грамотами. 

 

Світлина від Vasil Iurik.

Світлина від Vasil Iurik.

Світлина від Vasil Iurik.

 


 
 

До уваги мешканців смт Міжгір'я та Міжгірського району Мобільний пересувний сервісний центр МВС приїде надавати послуги громадянам для їх зручності.

Пересувний сервісний центр (далі МСЦ МВС), оснащений сучасним обладнанням,  виїжджає за графіком у віддалені населені пункти Закарпаття та надає  громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС а саме : реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, здійснюється  прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Нагадаємо що для того щоб даний сервіс приїхав до вашого містечка вам необхідно звернутись до органів місцевого самоврядування з заявкою про те що ви хочете отримати послуги  МСЦ МВС.

Переглянути графік курсування, часи прийому мобільних сервісних центрів МВС та інтерактивну карту маршрутів можна на сайті регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області zkp.hsc.gov.ua у розділі "Мобільний СЦ".

Прес-служба РСЦ МВС в Закарпатській області

dGD066gMATUFYuV16Y40.r695x430Верховна Рада України більшістю голосів підтримала законопроект щодо внесення змін до закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", передає Корупція.Інфо

За відповідне рішення проголосували 236 депутатів за мінімально необхідних 226-ти. 

У законопроекті № 8293, зокрема, мовиться про те, аби надати учасникам заходів Операції об’єднаних сил на Донбасі право на користування державними гарантіями, передбаченими для учасників Антитерористичної операції. 

Так, у документі пропонується внести зміни до 19 законів України ("Про гуманітарну допомогу", "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", "Про лікарські засоби", "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист" тощо), реалізація яких, як зазначено у пояснювальній записці до нього, "забезпечить комплексне врегулювання питань соціального захисту громадян, які братимуть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та інших питань, пов’язаних із здійсненням зазначених заходів". 

Відтак, у підсумку поширюється дія відповідних положень вказаних законів, які стосуються проведення антитерористичної операції, "на період здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях".

http://transkarpatia.net/

456295 newsНова система дозволить українцям самим подавати позови в електронній формі


На початку червня в 18 українських судах почала працювати система "Електронний суд". Хоча нововведення наразі запустили тільки в тестовому режимі, юристи вже пророкують йому перспективне майбутнє. Сайт "Сегодня" розбирався, як нова система полегшить життя українцям і чи незабаром працюватиме по всій Україні.

Що таке система електронного суду
Системи електронних судів давно працюють у багатьох країнах світу, але до України нововведення все ніяк не доходило, а влада мотивувала такі затримки браком фінансування. Але ось 4 червня відразу 18 вітчизняних судів почали тестувати Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему (ЄСІТС) – "Електронний суд".

Система запустилася в судах Києва, Одеси, Вінниці і навіть в Донецькому апеляційному адміністративному суді (наразі працює в Краматорську).

Головне нововведення електронного суду – це можливість подавати позови в онлайн-режимі. Також можна відправляти копії документів учасникам судової справи, отримувати судові рішення, повістки і інші документи в електронному вигляді.

Щоправда, для того, щоб скористатися цими привілеями, потрібно спочатку обзавестися цифровим підписом і поштовою скринькою на домені mail.gov.ua.

"Система "Електронний суд", безумовно, є позитивною зміною в національному судочинстві. Головним її нововведенням є перехід до ведення судових справ в електронній формі, що має суттєво прискорити процес правосуддя. В умовах повноцінного функціонування системи суди різних інстанцій більше не пересилатимуть між собою матеріали справ поштою. Фактично при подачі апеляційної (касаційної) скарги у справі відповідний суд (суддя) отримуватиме доступ до матеріалів відповідної справи і мати можливість негайно, або хоча б у встановлені процесуальними кодексами терміни, приймати рішення щодо відкриття апеляційного (касаційного) провадження і приступати до розгляду справи", – пояснює принципи функціонування нової системи Юрій Мосунов, юрист ЮФ Evris.

Також юрист зазначив, що ця система допоможе усунути процесуальні зловживання, коли судові засідання відкладалися через те, що у одного боку була відсутня можливість ознайомитися з матеріалами за день-два до засідання.

Як працюватиме нова система
Отже, варто зазначити, що електронний суд дасть українцям такі можливості:

самостійно подавати позови через інтернет;
контролювати свого представника, а саме, своєчасність його дій;
миттєво отримувати повідомлення про те, що проти вас подали позов;
відслідковувати хід справи і подані процесуальні заяви;
оплачувати судовий збір через інтернет.

"З'явиться можливість платити судовий збір та інші платежі в режимі онлайн, за допомогою електронного кабінету при формуванні відповідного документа. У такому випадку інформація про платіж автоматично додаватиметься до документа, який відправляється", – говорить в коментарі сайту "Сегодня" Ганна Поліщук, молодший юрист Eterna Law.

Також юрист додає, що в електронному кабінеті відображатиметься календар за судовими виробництвам, в яких людина бере участь, і інформація про представлених нею непроцесуальних зверненнях.

Як зареєструватися в системі
Для того, щоб скористатися системою електронного суду, необхідно обзавестися обліковим записом на сайті mail.gov.ua. і отримати ЕПЦ (електронний цифровий підпис). На сайті є кілька варіантів реєстрації – звичайний і з допомогою ЕЦП; для того, щоб мати доступ до електронного суду, потрібно реєструватися саме через ЕЦП.

Якщо у вас вже є поштовий ящик на mail.gov.ua, тоді потрібно тільки отримати цифровий підпис, яку надає Акредитований центр сертифікації ключів, і прив'язати її до профілю користувача.

"Щоб подати документи через "Електронний суд", необхідно пройти процедуру ідентифікації особистості, а саме: скористатися електронним цифровим підписом (ЕЦП), в якій зашифровані прізвище, ім'я, по батькові, ідентифікаційний номер заявника, а також необхідно самостійно вказати дату народження, телефон, електронну пошту", – розповів в коментарі сайту "Сегодня" юрист Олександр Роздорожний з юридичної фірми АТ "Супрема Лекс".

Щоправда, наразі для формування і подальшої подачі до суду документів доступні лише п'ять видів позовних заяв, а саме:

заява про усиновлення дитини;
заява про позбавлення батьківських прав;
заява про виселення;
заява про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням;
заява про уточнення списку виборців.

А ось подати документи в форматі текстового файлу в системі поки що не можна.

"Тому, юристам, як мені здається, доцільніше буде, як і раніше, готувати процесуальні документи самостійно і подавати до суду в друкованому вигляді. Стосовно осіб, які намагаються самостійно, без залучення юристів, захистити свої права і інтереси, можливо, "Електронний суд" буде корисний, оскільки користувачу системи пропонується вказати максимально зрозумілу і просту інформацію, а саме: особи, що подає, представника заявника (за наявності), зацікавлена особа, інших учасників справи, текст заяви, завантажити в електронному вигляді докази, що підтверджують позовні вимоги, сплатити судовий збір. Після чого можна відправити готовий документ, завірений електронним цифровим підписом, до суду", – радить Олександр Роздорожний.

Про плюси, складнощі і перспективи

Незважаючи на те, що система працює в тестовому режимі, їй вже пророкують непогане майбутнє, а юристи цілком і повністю схвалюють цю ініціативу. Щоправда, все ж є моменти, які потрібно доопрацювати.

"Незважаючи на загальну позитивну спрямованість нової системи, її нормативне регулювання потребує вдосконалення, як мінімум, в плані введення процесуальних наслідків для учасників судового процесу, які ухиляються від реєстрації в системі. У нинішніх умовах недобросовісні учасники можуть фактично безкарно стверджувати про неможливість ознайомиться з тими чи іншими матеріалами судової справи в силу проблем з реєстрацією в системі і продовжувати будувати на цій підставі процесуальні диверсії. Аналогічна ситуація може скластися і з затягуванням термінів розгляду справ у зв'язку із запізнілим отриманням судових рішень і подальшим відновленням термінів на апеляційне (касаційне) оскарження", – говорить про складнощі Юрій Мосунов, юрист ЮФ Evris.

Також він додає, що на початку всі зіткнуться з неминучими труднощами, які виникнуть в процесі впровадження системи, тому що на цьому етапі помилки в її роботі просто неминучі. А в окремих випадках недоліки системи можуть істотно вплинути на результат судового розгляду.

Ганна Поліщук, юрист Eterna Law, навпаки зазначає, що система електронного суду позбавить недобросовісних учасників можливості затягувати процес, щоправда, тому що нововведення почало працювати тільки 4 червня, говорити про його ефективність поки що рано, вважає юрист.

"Система електронного суду дозволить учасникам судового процесу оперативно подавати процесуальні документи до суду, обмінюватися такими документами з іншими учасниками процесу, отримувати, в будь-який час, доступ до матеріалів справи, а також сприятиме економії часу і коштів на поштові відправлення. Крім цього, впровадження електронного суду позбавить можливості недобросовісних учасників затягувати судовий процес", – говорить Поліщук.

Юрист Олександр Роздорожний також зазначає, що робити будь-які глобальні висновки передчасно. Але він все ж упевнений, що система полегшить підготовку до судового процесу.

"З огляду на простоту використання підсистеми ЄСІТС "Електронний суд", це однозначно плюс для судової системи в цілому, оскільки процес формування позовних заяв стане зрозумілішим для заявника. Хоча у користувача "Електронного суду" може виникнути логічне запитання: "Чи отримає суд мій документ і як зі мною потім зв'яжуться?".

ЄСІТС і підсистема "Електронний суд" повинні полегшити підготовку до судового процесу і його безпосереднього проведення, але, поки ЄСІТС не запрацює в повному обсязі, робити висновки про доцільність такої системи в цілому, виходячи з пілотної підсистеми "Електронний суд", на мою думку, передчасно", – зазначив Роздорожний.

В цілому ж, до ЄСІТС ставляться позитивно і чекають її подальшого розвитку. Ольга Шенк, старший юрист CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, розповіла, що ЄСІТС повинна скоротити тривалість судового розгляду і процедури оскарження судових рішень завдяки відправці учасникам справи в електронному вигляді різних процесуальних документів.

"І, хоча цей пілотний проект щодо впровадження повноцінної системи ЄСІТС знаходиться на досить ранній стадії, юридична спільнота схвально ставиться до концепції "електронного суду" і з нетерпінням чекає початку повноцінної роботи ЄСІТС", – підсумувала Ольга Шенк.

Джерело

be0e791e0eacc3d899e5cafd4fc3b9bfШановні медичні працівники Міжгірщини — лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Зайве говорити, якою важливою є ваша щоденна праця. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини.  А тому професія лікаря завжди була, є і буде однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Місія ця важка, але благородна й почесна. Вона вимагає великої віддачі сил та високого професіоналізму, адже на озброєнні у вас не завжди є в достатній кількості лікарські засоби або сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. І лише завдяки вашій турботі, знанням і діям у хворих з’являється віра та надія побороти будь-яку недугу.

Ми віримо, що завдяки вашій праці найкращі традиції медицини Міжгірщини – лікарська честь і громадська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність – будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо народу.

Щиро зичимо всім вам та вашим родинам здоров’я, любові, достатку і сімейного благополуччя!

Василь Юрик, голова райдержадміністрації.

 

Василь Щур, голова районної ради.

13179467 1140354642662991 6103211768261786171 nВідбудеться він традиційно на території музею "Старе село" у с. Колочава Міжгірського району.
Свято триватиме 16-17 червня, з 12:00 до 19:30 (субота-неділя)
Програма фестивалю:
16 червня (субота), початок о 12:00
12:00 – відкриття Фестивалю. Початок безпрограшної лотереї
13:00 – початок офіційної частини Фестивалю. Вітальне слово Голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля, привітання організаторів Фестивалю, а також урочистих гостей – Національної cпілки краєзнавців України
12:30 – 14:00 – святковий концерт за участі відділу культури Міжгірської РДА
13:30 – 14:30 – майстер-клас приготування Ріплянки, дегустація “Ріплянки від губернатора” 
15:00 – майстер-клас з приготування сиру, дегустація сиру
15:30 – майстер-клас з приготування баношу, дегустація баношу
16:00 – конкурси
17:00 – 2-й майстер-клас приготування Ріплянки
18:00 – розіграш призів безпрограшної лотереї
19:30 – закриття 1-го дня Фестивалю
17 червня (неділя), початок о 12:00
12:00 – привітання організаторів фестивалю. Старт безпрограшної лотереї
13:00 – 1-й майстер-клас приготування Ріплянки
13:30 – 15:00 – концертна програма
13:30 – майстер-клас з приготування сиру. Дегустація сиру
14:30 – майстер-клас з приготування баношу
15:00 – 2-й майстер-клас приготування Ріплянки
15:30 – конкурси
17:00 – 3-й майстер-клас приготування Ріплянки
18:00 – розіграш призів безпрограшної лотереї
19:30 – закриття Фестивалю.
Джерело: PMG.ua
 

 

ВР-прапор над куполомЗа законопроект №7440 у другому читанні проголосували «за» 315 народних депутатів. Законопроект прийнятий в цілому.

Законопроект передбачає створення в Україні Вищого антикорупційного суду, що розглядатиме справи проти топ-корупційонерів, підслідні НАБУ, пише 112 Україна.

Зокрема, йдеться про злочини щодо нецільового використання бюджетних коштів, зловживання владою чи впливом, незаконне збагачення, хабарництво. Окрім того, підсудність охоплює злочини із сумою шкоди від 881 тис. грн (станом на перше півріччя 2018 року).

Вищий антикорупційний суд також розглядатиме справи про злочини із зловживанням службовим становищем — про розтрату майна, викрадення чи вимагання зброї та боєприпасів; наркотиків, прекурсорів, обладнання для виготовлення наркотиків; шахрайське заволодіння документами, штампами чи печатками.

Законопроект передбачає створення власне Антикорупційного суду та Апеляційної палатиВищого антикорсуду. Установа зможе розпочати роботу, коли наберуть принаймні 35 суддів (при цьому принаймні 10 із них — до Апеляційної палати).

У документі прописано як вимоги до суддів Антикорупційного суду, так і умови, за яких людина не матиме права обіймати таку посаду.

Так, кандидат повинен буде мати досвід роботи на посаді судді від 5 років, або на посаді адвоката 7 років, або наукової діяльності у сфері права від 7 років. Є ще варіант сукупного стажу на посаді судді/науковця у сфері права щонайменше 7 років. Також суддя Антикорупційного суду повинен буде відповідати вимогам відповідно до закону »Про судоустрій та статус суддів»; мати знання і навички для здійснення судочинства у корупційних справах.

Не зможуть стати суддями Антикорупційного суду колишні співробітники правоохоронних органів, НАБУ, НАЗК, Антимонопольного комітету, Рахункової палати, Фіскальної служби, Держслужби фінансового моніторингу, ВККС, Вищої ради юстиції тощо.

Суддів планують постійно перевіряти на предмет порушення законодавства. А от захищати у режимі 24/7 планують не тільки суддів, а — за заявою судді — також його родичів та близьких - пов’язаних з ним спільним побутом осіб, подружжя, батьків, рідні братів та сестер, дідусів та бабусь, батьків подружжя, онуків, усиновлених та опікунів. Дім судді Антикорупційного суду буде оснащуватися охоронною сигналізацією та кнопками тривожної сигналізації.

Законопроект у першому читанні передбачав перевірку кандидатів за допомогою поліграфа, але у процесі підготовки до другого читання цю норму прибрали.

Обирати суддів Антикорупційного суду буде Вища кваліфікаційна комісія суддів за домогою Громадської ради міжнародних експертів. Це новий орган із шести осіб. До його складу зможуть увійти як іноземці, так і українці, «які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості» та досвід роботи від 5 років із здійснення процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення в суді чи здійснення судочинства у справах щодо корупції за кордоном.

Передбачено, що може проводитися співбесіді із кандидатами на посаду до Антикорупційного суду, у якій мають взяти участь щонайменше шестеро представників Ради міжнародних експертів. Троє представників цієї ради зможуть зініціювати спільне засідання з ВККС, щоб шляхом голосування визначитися, чи може кандидат обіймати посаду судді Вищого антикорупційного суду. Для ухвалення такого рішення знадобиться половина голосів спільної наради, за умови, що принаймні половина складу Ради міжнародних експертів проголосує «за».

«Для того, щоб він продовжив участь у конкурсі, йому треба отримати 9 голосів від членів ВККС і мінімум 3 голоси від членів Міжнародної ради експертів», — пояснив в кулуарах міністр юстиції Павло Петренко.

У першому читанні передбачалося, що міжнародні експерти будуть працювати безоплатно, проте при підготовці до другого читання передбачили зарплатню з бюджетних грошей — 75 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на 1 січня (132 тис 150 грн у 2018 році). Ті, хто не проживають в Україні, отримають право на компенсацію витрат на житло та переїзд.

Законопроект набуде чинності наступного дня після офіційної публікації, деякі норми — з початку роботи Вищого антикорупційного суду. При цьому проект зобов’язує президента України Петра Порошенко подати до Ради законопроект про утворення Антикорупційного суду.

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Анекдот дня

Одна жінка викликала слюсаря:
- Розумієте, – каже, – у мене щось
з шафою сталося. Як по
вулиці трамвай пройде, двері злітають
з петель. Може, петлі підварити треба
або зміцнити, або взагалі замінити?
Слюсар зняв туфлі, заліз в шафу і став
чекати трамвая, щоб зрозуміти,
в чому ж тут справа. Звісно, в цей час
заходить чоловік. бачить чоловічі
туфлі, відкриває двері шафи – а там дядько.
- Ти що тут робиш, падлюка ?!
- Не повірите – трамвая чекаю!

IMG 20180524 WA0000

IMG 20180524 WA0001

Публікації

Loading...

Ми в соц. мережах

Останні коментарі

 • To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body ...

  Детальніше...

   
 • hello!,I rеally lіke yojr writing ѵery a ⅼot! percentage we communicate extra аbout yоur post on AOL?

  Детальніше...

   
 •  
 • Υour style iѕ so unique iin comparison tο other folks I've read stuff fгom. Many thanks for posting wһen ...

  Детальніше...

   
 • yoս're іn realitry a good webmaster. Ꭲhе web site loading speed iѕ incredible. It sort օf feels tɑt yoս ...

  Детальніше...

   
 • Very goid website yoᥙ hаvе heгe bᥙt I wwas curious aƄߋut іf you қnew οf any community forums that ...

  Детальніше...

   
 • If some ᧐ne wishues expert ᴠiew regarɗing running a blog аfter that i prpose һim/her tо visit tһis ...

  Детальніше...

   
 • Dⲟ уou have a spam issue on thiѕ site; Ι also am a blogger, and Ι was wanting tto know your situation ...

  Детальніше...

   
 • Hey! This post could not be wгitten any better! Reading thгough tһis post reminds me of my previоսs oom ...

  Детальніше...

   
 • Представляем женский журнал: Passion.ru — онлайн-журнал для женщин | Passion.ru

  Детальніше...

   
 • Remarkable! Its genuinely remarkable piece ᧐ff writing, Ӏ hɑve ɡot muⅽh clear idea concerning from ...

  Детальніше...

   
 • WOW jսѕt ᴡhat I ԝas ⅼooking fοr. Came here by searching f᧐r міжгір’я Αlso viisit mʏ web-site; cheap rs ...

  Детальніше...

   
 • hell tһere ɑnd thank you for your infоrmation – I've ԁefinitely picked սp something new from rigһt ...

  Детальніше...

Справи призначені на сьогодні

Mihgirjraysud

Прогноз погоди

Каталог
сайтів України

український каталог