Вівторок, 25 вересня 2018

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

Виготовлення  візи в Міжгір’ї чеські та польські. Звертайтеся за тел.: 0990888640 або 0979971742

Loading...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 905 гостей та відсутні користувачі

     41831234 302071950581546 6939270289532387328 nЦьогоріч початок осені для школярів Міжгірської СЗОШ I-III ступенів імені Августина Волошина  видався оригінальним і несподівано багатим на врожай нагород. Під керівництвом вчителя  фізкультури Т.М.Дурунди, команда «Олімп» взяла участь у Всеукраїнському масовому заході «Олімпійське лелеченя» 2018, який проводився на базі Міжнародного  дитячого центру «Артек» (м. Київ, Пуща Водиця).

     Основною метою заходу є виховання учнів  на гуманістичних цінностях олімпійського руху дружбі, взаємоповазі, солідарності, благородстві. Т.М. Дурунда зуміла організувати  команду із дванадцяти школярів (шість хлопчиків, шість дівчаток), які гідно представили Закарпатську область у Заході і порадували здобутками: п’ятнадцяте  місце в Україні  серед 25 команд; четверте місце з волейболу; одинадцяте за участь у вікторині; дванадцяте за участь у естафеті, двадцять четверте за представлення презентації; у дослідницько-освітньому  квесті  «У пошуках козацьких скарбів» команда  виборола третє місце.

      Крім змагань, учасники команди мали змогу поспілкуватися з олімпійськими чемпіонами: Ольгою Харлан, Олексієм Торохтієм, Ольгою Солодухою. На відкритті «Олімпійського лелеченяти» 2018 був присутній Сергій Бубка, президент Національного олімпійського комітету України, 35-разовий рекордсмен світу. Звісно, подібні зустрічі мотивують дітей, допомагають формувати моральні та життєві цінності, пропагують здоровий спосіб життя.

 

 Важко переоцінити вплив досвіду, здобутого школярами під час   цієї цікавої мандрівки, адже у стінах рідного спортзалу вони могли хіба  що мріяти про таку пригоду. Загалом команда та тренер Тетяна Михайлівна  переповнені враженнями і позитивними емоціями. « Боротьба за перемогу ніколи не буває легкою, але радість від неї в дитячих очах  не перестає надихати мене  …» зізнається вона. Вчителька  висловлює щиру подяку за сприяння у поїздці Відділу освіти Міжгірської райдержадміністрації, районній раді  та селищному голові Цімботі В.І. за придбання спортивної форми, а також дирекції школи та батькам учнів.

На данном изображении может находиться: 21 человек, в том числе Тетяна Дурунда, люди улыбаются 

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди стоят, дерево, ребенок и на улице

На данном изображении может находиться: 10 человек, в том числе Тетяна Дурунда, люди улыбаются, люди занимаются спортом, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: 11 человек, в том числе Тетяна Дурунда, люди улыбаются, люди стоят, обувь, ребенок, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 12 человек, в том числе Тетяна Дурунда, люди улыбаются, люди стоят и на улице

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди сидят

На данном изображении может находиться: 16 человек, в том числе Тетяна Дурунда, люди улыбаются, люди сидят

Світлина від Міжгірське Вужкга.

Москаль: «Шантажем, перекриттям і постами в соцмережах ще ніхто жодної дороги не відремонтував»До кінця 2018 року запланований капітальний ремонт дороги обласного значення «Рахів – Богдан – Луги» протяжністю 21 кілометр. Це дорога, що веде до Говерли і є одним із найінтенсивніших туристичних маршрутів Закарпаття.

– Тендер на ремонт дороги виграла румунська автодорожня компанія «Трамеко», на роботи виділені 15 мільйонів гривень, – зазначає Геннадій Москаль. – Зараз «Трамеко» веде ремонтні роботи в Усть-Чорнянському кущі, після чого за графіком перейде на ремонт обласної дороги «Кольчино – Пузняківці» в Мукачівському районі, а відтак почне ремонтувати дорогу «Рахів – Богдан – Луги». Незважаючи на затверджений графік робіт, деякі мешканці сіл, що розташовані вздовж цієї дороги, взялися перекривати автомобільний рух, вимагаючи негайного ремонту. Хочу пояснити цим людям, що на Закарпатті ремонт проводиться на 55 дорогах обласного значення, однак виконувати роботи одночасно на всіх об’єктах неможливо. Це розуміють у тому числі й блокувальники, однак хочуть заробити на своїй акції політичні бали. Мушу попередити цих «активістів», що ніхто з обласної чи районної адміністрації до них більше не виходитиме й очевидні речі не пояснюватиме. Але якщо вони не припинять свої акції, ОДА перегляне графік робіт і пересуне ремонт дороги «Рахів – Богдан – Луги» на 2019 рік, а 15 мільйонів скерує на інші обласні дороги Закарпаття. Шантажем, перекриттям і постами в соцмережах ще ніхто ще жодної дороги не відремонтував…

Водночас голова ОДА доручив головному управлінню Нацполіції в Закарпатській області дати правову оцінку блокувальникам автомобільного руху.

subsydiyi006Кожен громадянин країни може самостійно дізнатися про нарахування субсидії. Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Інформація про розмір нарахованої компенсації міститься в Єдиному державному реєстрі отримувачів житлових субсидій.

«За адресою subsidii.ioc.gov.ua українці можуть ввести свою поштову адресу і дізнатися про нарахування субсидії та її розмір на опалювальний і неопалювальний сезони», – повідомили у відомстві.

У реєстрі вказана наступна інформація:

– стан субсидії;

– номер заяви;

– розмір субсидії за місяць і рік;

– місцезнаходження особової справи субсідіанта;

– населений пункт;

– період нарахування компенсації.

new-day.in.ua

4580 В Україні запрацював механізм будівельної амністії для дачних та приватних будинків, що були збудовані без дозвільних документів. Набрав чинності наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства про затвердження порядку обстеження та прийняття в експлуатацію таких об’єктів.

 

Це означає, що українці вже можуть готувати документи для узаконення своїх самочинних будівництв.

Будівельна амністія поширюється на об’єкти незначного класу наслідків:

— ндивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, збудовані у період з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року.

— будівлі і споруди сільськогосподарського призначення, збудовані до 12 березня 2011 року.

Головна умова – щоб вони відповідали цільовому призначенню земельної ділянки, будівельним нормам та пройшли технічне обстеження.

Для амністування такої нерухомості необхідні:

—  аява про прийняття об’єкта в експлуатацію (у разі наявності співвласники земельної ділянки/зазначеного об’єкта підписують також),

—  один примірник заповненої декларації про готовність об’єкта до експлуатації,

—  звіт про проведення технічного обстеження (крім випадків, передбачених пунктом 5 розділу ІІ Порядку), а також засвідчені в установленому порядку копії:

—  документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою відповідного цільового призначення, на якій розміщено об’єкт;

—  технічного паспорта з відміткою про можливість розміщення та надійної і безпечної експлуатації об’єкта (з відміткою у випадках, передбачених пунктом 5 розділу II Порядку). При цьому, технічні паспорти, складені до набрання чинності цим Порядком, подаються за умови проставлення в них відповідної відмітки про проведення їх технічного обстеження.

Слід зазначити, що місце розташування об’єкта має бути погоджене місцевим органом містобудування та архітектури.

Амністування нерухомості здійснюватиметься за досить простою процедурою. Після подачі необхідних документів та заяви до органу держархбудконтролю, їх буде розглянуто упродовж 10-ти робочих днів та ухвалено рішення щодо прийняття об’єкта в експлуатацію. При цьому, штрафні санкції за самовільне будівництво та експлуатацію таких об’єктів до власників/користувачів земельних ділянок не застосовуватимуться.

Багатьом ще й територіально буде зручніше пройти процедуру. Адже по Україні вже працює 100 новоутворених органів архбудконтролю, які були утворені місцевим самоврядуванням та отримали від ДАБІ повноваження у рамках децентралізації. Тому жителі відповідних населених пунктів зможуть безпосередньо звертатись до місцевих інспекцій та не їхати до Держархбудінспекції чи її територіальних органів.

Як відзначив Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев, на відміну від попередніх, ця будівельна амністія є безстроковою, а отже всі хто бажає узаконити своє будівництво, встигнуть це зробити:

«Будівельна амністія – це крок держави на зустріч людям, які свого часу, з різних причин, не оформили своє будівництво – через незнання законодавства, територіальну недоступність відповідних органів тощо. Сьогодні у всіх є можливість привести до ладу документацію на свої будинки та споруди, і більше не хвилюватися, що вони знаходяться «поза законом». Держархбудінспекція зі свого боку готова допомагати в цьому кожному, адже найперше зацікавлена у впорядкуванні сфери будівництва та у її стабільному розвиткові».

Джерело: Прес-служба ДАБІ України

images

Н А К А З

Військового комісара

Міжгірського районного  військового комісаріату

31.08.2018

смт. Міжгір’я

№ 47

Про забезпечення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні - листопаді 2018 року

Відповідно до статей 6, 27 і 39 Закону України „ Про місцеві державні адміністрації", на виконання Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу"(зі змінами), Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби,строки проведення чергових призовів та  чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році”, розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 20.02.2018 року № 99 „ Про проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2018 році”, проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

Явці на призовну дільницю Міжгірського району  для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у період з 1991 року по 2000 рік, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, проживаючі в смт. Міжгір’я та Міжгірському районі зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою смт. Міжгір’я вул. Шевченка 58, в назначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Міжгірський районний  військовий комісаріат до  16 жовтня 2018 року, маючи при собі документи які засвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Міжгірського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являться за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавством.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”    (зі змінами)  керівники підприємств, установ, організацій, навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття призовників на призовну дільницю.

Військовий комісар

Міжгірського районного військового комісаріату

 

підполковник                                                              С.Є.ЛУЩАКЕВИЧ

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Анекдот дня

Одна жінка викликала слюсаря:
- Розумієте, – каже, – у мене щось
з шафою сталося. Як по
вулиці трамвай пройде, двері злітають
з петель. Може, петлі підварити треба
або зміцнити, або взагалі замінити?
Слюсар зняв туфлі, заліз в шафу і став
чекати трамвая, щоб зрозуміти,
в чому ж тут справа. Звісно, в цей час
заходить чоловік. бачить чоловічі
туфлі, відкриває двері шафи – а там дядько.
- Ти що тут робиш, падлюка ?!
- Не повірите – трамвая чекаю!

IMG 20180524 WA0000

IMG 20180524 WA0001

Публікації

Loading...

Ми в соц. мережах

Останні коментарі

 • These pills can't only increase the penile size, but also help you wwill get stronger and firmer ...

  Детальніше...

   
 • Having the right production company is likely to be extremely important for this process today.

  Детальніше...

   
 • Hеllo to every one, since I am ɑctually keen of reading tһis blog's pos to bе updated daily. Ιt ...

  Детальніше...

   
 • Go NHL refpafzl.host/.../30619-NHL ...

  Детальніше...

   
 • Thus, it needs to be consumed each day as a way to gain from vitamin C. when doing take all the tim on ...

  Детальніше...

   
 • Ⅿy brother recommended Ι might like this website. He was entirely rіght. Tһіs post truly made my day.

  Детальніше...

   
 • Some people from sleeping at 1 o'clock each day to 9 every day, although time was enough, but while there ...

  Детальніше...

   
 • Прикро, що Україна опустилася нижче Гондурасу. Сучий Вальцман наєбав народ, бо обіцяв, коли стане ...

  Детальніше...

   
 • ой. кого я бачу. михайло михайлович.

  Детальніше...

   
 • Зазвичай цінники під товаром це перше, друге на ціннику не видно найменування товару (це ціна на інший ...

  Детальніше...

   
 • Доскакались, здобулы! Слава Синдрому Дауна!

  Детальніше...

   
 • проститутка

  Детальніше...

   
 • Дай Боже отцю Євгенію, його сім'ї,родині, Божої благодаті.Це священник від Бога.Хай всі священослужител ...

  Детальніше...

Справи призначені на сьогодні

Mihgirjraysud

Прогноз погоди

Каталог
сайтів України

український каталог