Четвер, 24 січня 2019

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

Виготовлення  візи в Міжгір’ї чеські та польські. Звертайтеся за тел.: 0990888640 або 0979971742

Loading...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 295 гостей та відсутні користувачі

1524643825 moskal2 1 650x410Геннадій Москаль дав інтерв’ю обласній телекомпанії «М-Студіо», в якому, зокрема, прокоментував стан автодоріг у зимовий період і початок ремонтних робіт цього року:

– 2018 рік був дуже важкий у плані відновлення доріг, зате ми встигли зробити величезну роботу з документами, яку не треба буде виконувати цього року. На більшість обласних і районних доріг виготовлено проектно-кошторисну документацію, пройдені експертизи і проведені тендерні процедури. А на багатьох ділянках зроблені середній поточний чи капітальний ремонти із суцільним асфальтним покриттям. І ми бачимо, що це покриття на відміну від ямкових ремонтів витримало зимовий перепад температур. Цього року закінчимо роботу по документації, а навесні, як тільки дозволить погода, відновимо ремонти. Але треба, щоб до цього підключалися й органи місцевого самоврядування, які мають на балансі комунальні дороги в містах, селищах чи селах. Вони так само мусять виконували свою роботу.

На уточнююче питання ведучої щодо заяв міського голови Мукачева про терміновий ремонт об’їзних автодоріг та шляхопроводів Мукачева Г.Москаль відповів:

– Я сам сьогодні їхав по цих дорогах (які частково знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг України, частково на балансі ОДА, а частково належать самому місту) і бачив, у якому вони стані. У такому ж, як і більшість інших доріг по області, які капітально не ремонтували по 30 – 40 років. Але треба бути реалістом – ці заяви з вимогами до Кабміну, Служби автодоріг чи ОДА негайно відремонтувати дороги, розраховані на дітей або неосвічених людей. Неможливо ремонтувати дороги серед зими – цього не дозволяють будівельні норми, це нецільове використання коштів, за яке передбачена кримінальна відповідальність. Може, мер має якісь таємні технології зимового ремонту доріг, то хай продемонструє їх на прикладі комунальних вулиць Мукачева, які розбиті вщент, а під час останніх снігопадів через нечищений сніг тут був транспортний колапс…

Повністю інтерв’ю голови ОДА телекомпанії «М-Студіо» подається нижче

https://transkarpatia.net

383517 1Сьогодні ми розберемося, що входить в систему страхового стажу без сплати внесків.

З моменту введення поняття «страховий стаж» саме це стало головним показанням для призначення пенсії, а не період, протягом якого людина працювала. Таким чином, в страховий стаж включають і ті ситуації, які до продуктивності праці не мають прямого відношення.

Страховий стаж: головні нюанси

Найголовніше, що потрібно знати про трудовий стаж, це те, що якщо він був отриманий до січня 2004 року, то автоматично прирівнюється до страхового стажу. А ось після 1 січня 2004 року для розрахунку пенсії береться до уваги період, протягом якого роботодавець сплачував внески до пенсійного фонду, інформує Ukr.Media.

Через 10 років, уряд вніс поправки до закону про страховий стаж і з 1 січня 2014 року до пенсійного стажу також включають:

 • навчання у вищих і середніх навчальних закладах, на курсах з підготовки кадрів, підвищення кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі і клінічній ординатурі.
 • період проживання дружин офіцерів, прапорщиків і мічманів, а також військовослужбовців внесрочної служби з чоловіками в місцевостях, де не було можливості працевлаштування за спеціальністю (але не більше 10 років).

Таким чином, дві ситуації вище гарантують вам нарахування пенсійного стажу навіть у випадку, якщо якийсь час ви не працювали.

Як розрахувати стаж

Пенсійний стаж розраховується щомісячно, при цьому неповний місяць роботи може бути включений до страхового стажу, якщо сума сплачених за цей місяць внесків до Пенсійного фонду була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

Розмір страхового внеску в 2019 році

Розрахувати розмір страхового внеску дуже просто, оскільки з 1 червня 2016 року для всіх категорій платників єдиний соціальний внесок дорівнює 22%. Таким чином, з 1 січня 2019 року всі підприємці на загальній системі оподаткування, так і платники єдиного податку мають сплачувати внесок у розмірі 918,06 гривень в місяць.

Що входить до трудового стажу без сплати внесків

Ситуація така, що деякі види діяльності зараховуються до страхового стажу пенсіонера і без сплати внесків до Пенсійного фонду, згідно Закону України «Про обов'язкове державне пенсійне страхування»:

 • строкова служба в армії і військова (нетермінова) служба;
 • відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами та відпустка по догляду за дитиною до трьох років;
 • догляд за дитиною з інвалідністю;
 • термінова альтернативна (невійськова) служба;
 • перебування на фронті і участь в бойових діях;
 • період перебування закордоном подружжя дипломатів на час їх служби;
 • інвалідність через нещасний випадок на виробництві або професійне захворювання;
 • виконання обов'язків батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу;
 • служба у воєнізованих формуваннях, гірничорятувальних частинах та аварійно-рятувальних підрозділах, які були створені згідно з українським законодавством;
 • період отримання допомоги по безробіттю;
 • догляд за особою з інвалідністю I групи;
 • догляд за престарілим, який потребує постійного догляду;
 • догляд за особою, яка досягла 80-річного віку.
 • https://ukr.media

50669968 771907659825828 3300352268674531328 n"Найкраща традиція Міжгірщини продовжується на свято «Святого Василя!» - так написав на своїй сторінці у фейсбуці голова районної ради Василь Щур, який разом з головою РДА Василем Юриком та селищним головою Віталієм Цімботою відвідали садочки селища Міжгір’я з подарунками.

Дошкільнята декламували вірші, співали пісні та колядки, у невеличких інсценівках відтворювали різдвяні традиції Міжгірщини. Купу позитивних емоцій отримали діти, батьки та запрошені гості.

Малеча, батьки та вихователі щиро вдячні Василю Михайловичу за багаторічну турботу про дошкільнят.

На данном изображении может находиться: 14 человек, в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Василь Щур, люди улыбаются, люди сидят

На данном изображении может находиться: еда

На данном изображении может находиться: 31 человек, в том числе Василь Щур и Василий Юрик, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 24 человека, в том числе Василий Юрик, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 7 человек, в том числе Василь Щур, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди стоят и свадьба

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди сидят и еда

1547398778 znmok ekrana 2018 08 06 o 22.12.49Вже понад 80% пацієнтів уклали угоди із сімейними лікарями на Міжгірщині. Район відразу вирвався в лідери за темпами впровадження медичної реформи.

Пан Василь вже не перший у новому році пацієнт, який завітав до Міжгірського центру первинної медико-санітарної допомоги. Та прийшов не через хворобу. Каже, вирішив нарешті обрати собі сімейного лікаря.
Світлана Рубець дільничним лікарем в поліклініці відпрацювала 25 років. Тішиться – зараз усі її пацієнти свого лікаря не змінили. Вже уклала майже 1400 декларацій.

Згідно з основними положеннями медреформи, праця лікарів оплачується залежно від того, чи є у них реальні пацієнти. Тож лікарі Міжгірщини з самого старту медреформи досить активно взялись її впроваджувати. Досить швидко Міжгірщина стала прикладом для інших районів – і не тільки на Закарпатті – у формуванні і функціонуванні первинної ланки медичної допомоги.

З навчанням персоналу проблем не виникало. З обладнанням також. За кошти, виділені завдяки спільному проекту з банком реконструкції та розвитку, за підтримки Закарпатської ОДА, вдалось закупити 7 комп’ютерів та інше обладнання: кардіографи, глюкометри та багато інших приладів. 22 комп’ютери купили за власні кошти за підтримки районної ради.

В.о. міністтра охорони здоров’я Уляна Супрун, яка відвідала Закарпаття, щоб розповісти про хід медичної реформи, також відзначила Міжгірщину як район – один з лідерів у впровадженні реформи. Уляна Супрун каже: ці кошти не тільки дали змогу забезпечити гідними зарплатами працівників, а і покращити якість надання послуг у сімейних амбулаторіях. Закликає закарпатців і з інших міст укладати договори з сімейниками.

В 2019 році розпочинається і зміни у фінансувані у спеціалізованих медичних закладах. З 1 липня діагностичні тести, аналізи будуть оплачені напряму з центру здоров’я.

І від 1 січня 2020 року фінансування буде проводитись через національну службу здрорв`я вже і на рівні стаціонару. Медичної субвенції не буде, а оплата за послуги буде проводитись лише через національну службу здоров’я. До цього часу усі заклади повинні стати некомерційними закладами і кожен українець буде мати державну страховку.

https://transkarpatia.net/

1545674361 1514034574 golovnaЗимові свята на Закарпатті відзначаться фестивалями та іншим дозвіллям.

Плануючи відпочинок в Закарпатті, зверніть увагу на перелік та анонси подій, куди піти та що робити у період святкування Нового Року та Різдва, а також протягом січня 2019 року, повідомляєТурінформ Закарпаття.

Культурні заходи, святкування та фестивалі Закарпаття 30 – 31 грудня 2018 року.

Різдвяний ярмарок у Хусті, центральна частина міста
Крайній вікенд та завершення 2019 року по містам та селам Закарпаття
30 грудня, Прем’єра дитячої вистави “Магічне дзеркало”. Місце проведення: Мукачівський драматичний театр, початок 12.00
31 грудня, Святкові феєрверки у новорічну ніч. Центральні площі міст Закарпаття

Культурні заходи, святкування та фестивалі Закарпаття 1 – 6 січня 2019 року.

01 січня – Новий рік, святкування по центральним площам міст Закарпаття.
01 – 10 січня, Різдвяний ярмарок у Хусті, центральна частина міста
02 січня, справжня Закарпатська гостин на Хуторі “Деренівка”. У програмі вуличні гуляння, страви на відкритому вогні, запашний глінтвейн, а для наймолодших гостей тематичні забави. Місце проведення: с. Нижнє Солотвино, Хутір Деренівка, час проведення 12-16.00
03-06 січня, Новорічні дитячі вистави у місті Мукачево. Місце проведення: Мукачівський драматичний театр, початок: 12.00 год.
04 січня, Літературне кіно “Різдвяна історія”. Місце проведення: Мукачівська міська бібліотека для дітей, початок: 13.00 год.
05 січня, Фольклорні посиденьки “Сядемо до столу всі на Святий вечір”. Місце проведення: Мукачівська міська бібліотека для дітей, початок: 12.00 год.
6 січня – Святий вечір. Традиційно жителі Закарпаття його святкують вдома;

Культурні заходи, святкування та фестивалі Закарпаття 7 – 13 січня 2019 року

7 січня – Різдво Христове. Традиційно жителі Закарпаття його святкують колядуючи;
07 – 10 січня, Різдвяний ярмарок у Хусті, центральна частина міста
07 січня, Вертепне дійство в місті Мукачево, центр міста. Початок: 12.00 год.
07 січня, Різдвяне барбекю на Хуторі «Деренівка», Місце проведення: с. Нижнє Солотвино, Хутір Деренівка, час проведення 12-16.00
08-13 січня, Новорічні дитячі вистави у місті Мукачево. Місце проведення: Мукачівський драматичний театр, початок: 12.00 год.
8 січня – свято Пресвятої Богородиці Марії, святкові літургії у храмах Закарпаття;
9 січня – Святого апостола Стефана, святкові літургії у храмах Закарпаття;
13 січня – Віддання Різдва Христового (Меланії), святкові літургії у храмах Закарпаття;
09-14 січня, Фестиваль-конкурс “Червене вино – 2019”, місто Мукачево, парк Перемоги.
09 січня, Різдвяний концерт хору хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи. Місце проведення: Мукачево, Греко-католицький собор Успіння Пресвятої Богородиці, поч. 18.00 год.
10 січня, Новорічно-різдвяні зустрічі – святкова концертна програма від хореографічного колективу “Валері”, за участі творчих людей міста Мукачево, місце: Мукачівський драматичний театр, початок: 16.00
11 січня, Авторська концертна програма “Зимова історія” вокального колективу “Бревіс”, місце проведення: Мукачівський драматичний театр, початок: 18.00 год.
13 січня, Різдвяний концерт хору хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи, місце проведення: Свято-Троїцький храм – Паланок, початок: 11.00 год.

Культурні заходи, святкування та фестивалі Закарпаття 14 – 20 січня 2019 року.

14 січня – Старий Новий рік (Василя), святкові літургії у храмах Закарпаття;
09-14 січня, Фестиваль-конкурс “Червене вино – 2019”, місто Мукачево, парк Перемоги.
15 січня, Batle of the brains (битва інтелектів) Мукачево. Розважально – інтелектуальна гра.
17 січня, Фестиваль колядницьких дитячих колективів закладів дошкільної освіти “Коляд-коляд-колядниця”, місце проведення: Центральна площа міста Мукачево, поч. 10.30
17 січня, фестиваль естрадної пісні “Різдвяна зіронька – 2019” “Колядує Україна”. Місце проведення: Центральна площа міста Мукачево, поч. 18.00
18 січня – Другий Святий вечір (Щедрий вечір);
19 січня – Хрещення Господнє або Йордан, святкові літургії у храмах Закарпаття;
19 січня, Гала-концерт та нагородження лауреатів Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю естрадної пісні “Різдвяна зіронька – 2019” “Колядує Україна”. Місце проведення: Мукачівський центр дитячої та юнацької творчості, поч. 16.00 год.
20 січня – Івана Хрестителя, святкові літургії у храмах Закарпаття;

Культурні заходи, святкування та фестивалі Закарпаття 21– 27 січня 2019 року

25 січня – свято Великомучениці Тетяни.
26 січня, Фестиваль різників, гентешів у селі Геча, Берегівського району
Увага: інформація у даному анонсі може змінюватись, слідкуйте за оновленнями, відповідальність за проведення заходів несуть організатори. 

https://zak-kor.net

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Анекдот дня

Одна жінка викликала слюсаря:
- Розумієте, – каже, – у мене щось
з шафою сталося. Як по
вулиці трамвай пройде, двері злітають
з петель. Може, петлі підварити треба
або зміцнити, або взагалі замінити?
Слюсар зняв туфлі, заліз в шафу і став
чекати трамвая, щоб зрозуміти,
в чому ж тут справа. Звісно, в цей час
заходить чоловік. бачить чоловічі
туфлі, відкриває двері шафи – а там дядько.
- Ти що тут робиш, падлюка ?!
- Не повірите – трамвая чекаю!

IMG 20180524 WA0000

IMG 20180524 WA0001

Публікації

Loading...

Ми в соц. мережах

Останні коментарі

 • Прикро, що Україна опустилася нижче Гондурасу. Сучий Вальцман наєбав народ, бо обіцяв, коли стане ...

  Детальніше...

   
 • ой. кого я бачу. михайло михайлович.

  Детальніше...

   
 • Зазвичай цінники під товаром це перше, друге на ціннику не видно найменування товару (це ціна на інший ...

  Детальніше...

   
 • Доскакались, здобулы! Слава Синдрому Дауна!

  Детальніше...

   
 • проститутка

  Детальніше...

   
 • Дай Боже отцю Євгенію, його сім'ї,родині, Божої благодаті.Це священник від Бога.Хай всі священослужител ...

  Детальніше...

   
 • "роз’їжджаються по домівкаХ"

  Детальніше...

   
 • надеюсь посадят оборотней чтоб другим не повадно было

  Детальніше...

   
 • "На Міжгірщині ремонтують дорогу до Сеневирського озера" Озеро Синевирське!!! Сподіваємося ремонтують ...

  Детальніше...

   
 • В Закарпатті замість доріг-яма на ямі! За що платять водії щорічно-за проїзд по бездоріжжю!?

  Детальніше...

   
 • А чому не перейменували вул.Маяковськог о на вул.В. Маркуся,на якій він родився і виріс ?

  Детальніше...

   
 • Пропоную "аса в льотній справі" занести в книгу рекордів Гінеса, а губернатору запропонувати полетіти ...

  Детальніше...

   
 • глупость какая-то написана по сути. Вот яркий пример: "вона працює в діапазоні довжини магнітного ...

  Детальніше...

Справи призначені на сьогодні

Mihgirjraysud

Прогноз погоди

Каталог
сайтів України

український каталог