Вівторок, 23 липня 2019

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

До уваги читачів Міжгір'я онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

DSC 3987

Міжгірщині, Закарпаттю, Україні, а, зрештою, і усім державам колишнього Радянського Союзу, на жаль, найбільше притаманні дві проблеми: дурні та дороги. І якщо боротьба з першою прирівнюється до боротьби з «вітряками», то другу врегулювати  усе ж можна, хоча не все так просто. Уряд повсякчас  нарікає на відсутність коштів у бюджеті. Мовляв, усі дороги відремонтувати ірреально. Та чомусь до маєтків самих народних обранців, особливо столичних, асфальтні полотна – хоч яйця коти. Так було, є і, дай Боже, не буде. Звісно, якщо в Парламент пройдуть гідні країни нашої.

З дорогою «Нижні Ворота-Воловець-Міжгір’я», притому теж державного значення, усе значно простіше. Кошти уже передбачені, 35 км полотна – постелено, активісти з місцевою владою б’ють на сполох. Тож справу доведуть до кінця, переконана, уже в цьому році. А от із дорогою «Р-21 Долина – Хуст км-44+983-км-76+900» буде складно. Насампочатку вартість робіт на оголошеному конкурсі склала 618 млн. 993 тис. грн.. Після торгів вартість знизилась до 584,800. Тендер виграв ТОВ ПБС з Івано-Франківська. Було це 14-го серпня минулого року. До робіт виконавці приступили через 16 днів.  Здавалося б, усе рухалось зі швидкістю світла. Та не там то було. Витратили 100 тис. грн. і гроші у державній казні закінчились. Схожа ситуація, правда, і в інших регіонах..?  А все тому, що нардепи від інших округів та областей виявились спритнішими та й більш впливовими, а ще трохи патріотичнішими. Тож гроші на ремонт доріг передислокувались саме до  них.

І ось під ендшпіль публікації – мій умовивід: дорогу  «Р-21 Долина – Хуст км-44+983-км-76+900»  можна відновити уже в поточному році. Але, є одне але. Валерій Лунченко та Василь Щур для своїх районів свого часу, навіть не будучи народними депутатами, зробили більше усіх своїх попередників разом узятих. Саме вони, прийшовши до влади, стукатимуть в урядові кабінети, допоки їм не відкриють. Себто, не «знайдуть» кошти на будівництво 32-ох км згадуваної мною дороги.DSC 4006

«Колись, орієнтовно років 15 тому, цей відрізок дороги користувався неабиякою популярністю. Мешканці Хустського й прилеглих йому районів активно користались цим  шляхом для поїздок до столиці, бо він коротший від звичного тепер більш, аніж на 100 км. Але це історія, яку ми можемо розповідати власним дітям. Та чи повірять? Якщо не зробити відповідних висновків. Думаю, здоровий глузд переможе і в сусідньому окрузі перемогу здобуде саме Валерій Лунченко. Об’єднавши з ним зусилля, я гарантую своїм виборцям – дорогу буде зроблено», - підсумував Василь Щур.

 

Анастасія Староста,

журналіст

Додати коментар

Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ВІДЕО НОВИНИ

Останні коментарі

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах