Вівторок, 23 липня 2019

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

До уваги читачів Міжгір'я онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1ша

Тут зроблено капітальний ремонт та практично забезпечено усім медичним обладнання завдяки Василю Щуру

Наразі дитяче відділення Міжгірської ЦРЛ, без сумніву, краще в регіону. Два роки тому з ініціативи голови районної ради Василя Щура завершено капітальний ремонт, закуплено обладнання, зроблено кухню та душову кабіну, відділення на 100% забезпечено ліками для малозабезпечених сімей та дітей-інвалідів. Воно може прийняти 20 дітей стаціонарно. Завідувач відділення Світлана Рубець не приховує – умови для роботи ідеальні. І все це завдяки голові районної ради Василю Щуру.

1111«Востаннє ремонт у дитячому відділенні районної лікарні робили ще в 1993 році. У наших приміщеннях можна було знімати фільми жахів: крізь стіни було видно пацієнтів-сусідів, старі дерев’яні вікна й двері взагалі не утримували тепло. Навіть взимку при максимальному отопленні, у палатах було холодно. Про медичне обладнання чи ліки я взагалі мовчу. За допомогою ми звернулись до голови районної ради Василя Щура. Він людина слова й миттєво відреагував на проблему. Два роки тому було завершено ремонт і тепер наше відділення, безперечно, одне з кращих в районі», - зауважила завідувач відділення Міжгірської ЦРЛ Світлана Рубець.

4Якщо ліками медичний заклад забезпечений, то доукомплектування обладнання ще потрібно завершити. Зокрема, у першу чергу, мова про кисневий генератор, а при можливості придбати пульсоксиметр та інгалятори. Василь Щур пообіцяв вирішити це питання якнайшвидше. «Питання медичного забезпечення та й взагалі функціонування дитячих відділень повинно бути у списку пріоритетних під час втілення медичної реформи. Я переконаний, у більшості лікарень, особливо гірських районів, загалом медичні установи залишають бажати кращого. І, в першу чергу, це не через небажання місцевої влади допомогти, а через бездіяльність уряду і байдужість депутатського корпусу Верховної Ради. Бо на місцях грошей не завжди вистачає на вирішення поточних проблем, а в Києві фінанси акумулюють народні обранці переважно у меркантильних цілях. Прийшов час змін, повірте, позитивних змін», - переконаний Василь Щур.

5

Ірина ГЕЛЬБИЧ, журналіст

Додати коментар

Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ВІДЕО НОВИНИ

Останні коментарі

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах