Вівторок, 23 липня 2019

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

До уваги читачів Міжгір'я онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

8яавиЦе питання  голова Міжгірської районної ради  вважає одним із ключових у своїй діяльності

Василь Щур вважає одним з ключових своїх завдань у якості депутата ВРУ саме підтримку тваринництва, та й загалом сільського господарства, особливо у гірських районах. Позаяк поголівя худоби у нашому краї та й державі загалом, щороку зменшується. Причому по катастрофічній низхідній. Аби врегулювати цю проблему і зберегти конкурентноспроможність виробників мясної та молочної продукції в Україні,  Василь Щур бачить виключно одну стратегію – це дотації із державного бюджету. Але не на такому примітивному рівні, як показали поодинокі випадки підтримки фермерів у нашій історії, а масштабне дотування великих, малих сільських угідь,  фермерських господарств та  фізичних осіб, себто простого люду із села. Як приклад Василь Щур бере сусідні європейські країни, зокрема Угорщину та Словаччину.

4444444фкп«Будучи ще селищним головою ми частково підтримували власників поголів’я Міжгірщини.  І хоч така практика не була притаманна іншим районам, я все ж вважаю її мінімальною. А тепер взагалі дотування припинилось через абсолютну байдужість діючих народних депутатів. Тому, аби зберегти одну з найдревніших професій Верховинського краю – вівчарство, та й взагалі сільське господарство, потрібно координувати кошти з державного бюджету для розвитку цих галузей на місцях. Бо чомусь мільярди з державної казни можуть виділити на олігархічну компанію «Наша Ряба», а народу не виходить. Потрібно ламати стару систему. І разом ми це зробимо» - переконаний Василь Щур.

Ігор АНДРУШЕК, журналіст

33333333 2фаиіаи

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ВІДЕО НОВИНИ

Останні коментарі

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах